#ЩоЧитатиВихідними. Особливий

Ми чекаємо на суботу не лише тому що, це вихідний, а для того, щоб поділитися з вами книжками в рубриці #ЩоЧитатиВихідними. Давайте знайомитися!

 

Книга «Дурень» Крістофера Мура однозначно потрапляє до категорії «і смішно, і грішно».

Перед нами постає класична шекспірівська трагедія про короля Ліра. Здавалось би, все йде знайомим нам сюжетом, але-але…

Королівський блазень Капшук зі своїм підмайстром вирушають наводити лад у тому безладді, який Лір накоїв у своєму королівстві, своїй сім’ї та своїх статках, —  тільки для того, щоб дізнатися правду про свою власну спадщину. Вбивств, погромів, інтриг і розпусти більше, ніж ви можете згадати, автор перевертає все з ніг на голову з гострою перспективою 21-го століття, що робить сюжет лиш цікавішим.

Справжній геній того, що зробив Мур, полягає в тому, щоб зберегти в недоторканності основні події трагедії, повністю переробивши тон історії у брудні, істеричні веселощі, використовуючи хитрість та дотепність.

 

«Чому зебри не страждають на виразку» Роберта Сапольскі — книжка, що одразу звертає на себе увагу, починаючи з назви. І не дарма, адже говориться в ній про справді важливі речі, які не втрачають своєї актуальності.

Що ми знаємо про стрес, окрім того, що він постійно з нами? Чи задумувались ми, як часто з ним стикаємось? В чому причина виникнення стресу? Як з ним можна боротися?

Так багато запитань і так мало відповідей!

Роберт Сапольські, відомий нейробіолог, так часто задавався цими питаннями, що сів і написав книжку. У ній він визначив та оцінив вплив на організм стресових ситуацій. Результати — просто приголомшливі: діабет, серцево-судинні захворювання, проблеми ШКТ, депресія. Усе це може бути наслідком проігнорованого стресу.

До чого тут зебри, запитаєте ви? Насправді це просто влучна аналогія, а в цій надзвичайно корисній, для всіх і кожного, книзі ви дізнаєтеся, як стрес впливає на секс, імунітет, пам’ять, сон, характер, темперамент і навіть залежності. Як з ним впоратися без шкоди для себе? Сапольські по-науковому серйозно, але по-людськи просто розповідає про важливі речі.

Це корисна книжка для тих, хто прагне краще розуміти себе і своє тіло, але не хоче витрачати час на боротьбу зі спеціальною літературою. Зрештою, легкий стиль пана Сапольські робить читання напрочуд приємним.

 

Використовуйте знижку -20% на добірку і рекомендуємо, також, відвідати розділ «Розпродаж». А ми з вами не прощаємося, зчитаємося наступного тижня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
70-75%
На 50 найменувань книжок
Діє до 31.08.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями