#ЩоЧитатиВихідними. Новорічний

Ну що, прокинулись? Сподіваємось ви гарно зустріли Новий рік і обов’язково продовжите святкувати сьогодні.  Але треба зробити паузу і з’їсти «твікс», жартуємо, можна просто налити собі соку і прочитати нашу постійну рубрику «Що читати вихідними».

Тому що:

Сьогодні у нашого автора Крістофера Мура день народження! Не дарма ж його роман «Дурень» став #КнигаТижня (себто святкова знижка до ваших послуг). Сам роман переносить нас у епоху короля Ліра (про нього ще Шекспір писав, пам’ятаєте?), але цього разу все не так поетично, ба, навіть пікантно, проте  з великою долею гумору (переважно чорного). Та і взагалі цей роман можна вважати суцільною сатирою і, мабуть, найкращим переосмисленням культового британського твору. Надворі альтернативне XIII століття. Королівський двір охоплюють інтриги, розпуста, зради і непослух дочок короля. Все це перемішується у таку вакханалію, що згодом заставляє короля Ліра реально збожеволіти. Звісно ж, крім класичного кістяка Крістофер Мур вправно вводить у історію не тільки привида (до слова, дуже кривавого привида), але і відьом, які помішують зілля у казані. У центрі «Дурня» ж опиняється придворний блазень й улюбленець короля на ім’я Капшук.

Направду, просто неймовірний роман.

До речі, хочете писати як Крістофер Мур? Ні-ні-ні, ми не жартуємо, це реально можливо. Особливо якщо під рукою книжка Чака Вендіґа — «250 фішок, що їх має знати письменник». Одразу попереджаємо, що стиль цієї книги дуже екстравагантний. Автор без прикрас, живою мовою, пояснює ази такої складної, як більшість вважає, професії. У цій книзі автор описує понад 250 прийомів, ознайомившись з якими, та опанувавши їх, ви зможете писати, і писати красиво та майстерно. У кожному з 11 розділів описано по 25 прийомів, які пояснюють що означає бути письменником, як пишеться роман, про що писати і звідки черпати ідеї, як вибудовувати характери героїв, зв’язувати сюжет, писати живі й красиві діалоги, чому важливо не упускати із виду різноманітні описи і, що дуже важливо, як в подальшому редагувати й переписувати сам роман, щоб довести до потрібної кондиції, як підготувати анотацію й синопсис і куди потім подітися з усім написаним, або навіть перетворити це у сценарій й зняти разом із «Нетфлікс» серіал за мотивами вашого твору. Словом, це не просто книга з лайфгаками, це справжній скарб.

Ну що, надихнулись? Готові до нових звершень у новому році? Тоді не відкладайте «на потім» і замовляйте ці чудові книжки.

До зустрічі у наступній добірці, друзі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
70-75%
На 50 найменувань книжок
Діє до 31.08.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями