#ЩоЧитатиВихідними. Миколай іде

День Святого Миколая вже скоро, а немає кращого подарунка, ніж книжка. У рубриці #ЩоЧитатиВихідними маємо для вас дві книги, що стануть приємним презентом на свято. Та ще й за приємними цінами!

 

«Чигиринський сотник» — роман, написаний Леонідом Кононовичем. Він підхопить вас у вир цікавих подій та неймовірних пригод. Автор прокладає химерні сюжетні ходи туди, де пролягають Дике Поле й Базавлуцький ліс, де править підземним світом Чорнобог-Триглав.

Михась — маленький хлопчик, козачок, який має велике серце. Його доля — врятувати рідну землю від зла, що насувається.

Далека й небезпечна подорож уже почалася, а демони й почвари відкрили на хлопця полювання! Попереду складна дорога, сповнена зустрічей з чортами й русалками, козаком-характерником і просто добрими людьми. Світ магії тісно сплітається з дійсністю, щоб врешті дати Україні світле майбутнє.

Книга ідеальна для шанувальників українського фентезі.

 

Якщо ви вважаєте, що мистецтво вам зрозуміти не дано, ця невеличка, але неймовірно захоплива Дана Арнольд  переконає вас у протилежному, стане своєрідним путівником у світі прекрасного. Якщо ви ас серед асів — вона змусить подивитися на все під іншим, новим, кутом.

«Коротка книжка про мистецтво» дійсно легка для читання книжка про мистецтво, яка пов’язує читача з конкретними творами мистецтва, а не віддаляє їх через помпезні концепції та рамки.

Під час читання відчувається, немов авторка рухається разом з тобою під час подорожі величезною художньою галереєю, котра охоплює час і простір. Не нудні біографічні подробиці про художників і багато про те, як цінувати мистецтво, заради мистецтва, а не через складну теоретичну структуру.

Рекомендуємо як подарунок усім, кого ви знаєте, хто хоч трохи цікавиться мистецтвом, вивчає його чи історію мистецтва, а також для людей, які просто люблять розважальне та пізнавальне читання.

Це захоплююче, пізнавально, доброзичливо та сучасно.

 

Не гайте часу, обирайте книжку та замовляйте зі знижками!

#ЩоЧитатиВихідними

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вас може зацiкавити
#ЩоЧитатиВихідними. Захопливо, чуттєво, цікаво
#ЩоЧитатиВихідними
#ЩоЧитатиВихідними. Захопливо, чуттєво, цікаво
Захопливо, чуттєво, цікаво — найточніший опис для сьогоднішніх представників у рубриці #ЩоЧитатиВихідними. Незважаючи на те, що жанри та тематика книг ...
#ЩоЧитатиВихідними.  Без проблем
#ЩоЧитатиВихідними
#ЩоЧитатиВихідними. Без проблем
Продовжуємо знайомити вас із більшою кількістю чудових книг у рубриці #ЩоЧитатиВихідними.   Історичний роман Остапа Українця «Дискордія» — прекрасний ...
#ЩоЧитатиВихідними. Інтригуючий дует
#ЩоЧитатиВихідними
#ЩоЧитатиВихідними. Інтригуючий дует
Інтригуючий дует у рубриці #ЩоЧитатиВихідними. Час поринути в секретні дані,  інтриги та розслідування.   Відкриває добірку «Жереб» — новинка від ...
#ЩоЧитатиВихідними. Новинки
#ЩоЧитатиВихідними
#ЩоЧитатиВихідними. Новинки
Новинки в рубриці #ЩоЧитатиВихідними! Знайомимо вас з книжками, котрі варто прочитати кожному українцю.   «Багато хто з нас стикнувся із жахами війни. ...
Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Ціни навпіл
X
-50%
на обрані книжки
Діє до 31.01.2023
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями