#ЩоЧитатиВихідними. Фізики й лірики

Дві книги. Такі різні, але кожна відкриває двері у ширший світ. Два світи — фізика та лірика.

 

Розпочнемо з… матеріального.

Чи замислювалися ви за допомогою чого рухається Всесвіт? Серед великої кількості досліджених, ученими, законів, «причаїлася могутня горстка». Так пише Пітер Еткінз у своїй книзі «Чотири закони, що рухають Всесвіт». Автор — один із найкращих дослідників термодинаміки. Він познайомить вас із чотирма законами, нумерація яких починається з нуля, а закінчується трійкою. Уже досить незвично, так?

Можливо, зараз ви подумали: «Ця книга точно не для мене. Нащо мені та фізика?». Не кваптеся з висновками! Пан Еткінз простою мовою пояснює чотири основні закони термодинаміки, які допоможуть пізнати суть речей — від охолодження гарячої речовини до висловлення думки. Якщо говорити коротко, ви зрозумієте, що саме рухає Всесвітом.

 

І на завершення трішки про почуття…

«Зміщення спектра» — максимально романтичний, глибокий, з натягнутим, немов гітарна струна, нервом, відвертий і ніжний роман-продовження культової «Самотності у Мережі», Януша Леона Вишневського.

Головний герой книги: молодий поляк Якуб — зразковий син, ідеальний бойфренд і майстерний айтішник. Його життя, незважаючи на дрібні негаразди, можна назвати спокійним і майже ідеальним. У його дівчини Наді життя не таке солодке, але разом з Якубом воно змінюється і рухається вперед. Одного разу Надя знаходить у букіністичній крамниці книжку відомого польського письменника. Історія цієї книги до болю нагадує історію матері Якуба. Коли дівчина намагається поговорити про це з коханим, то натикається на нерозуміння. Але під час одного з відряджень Наді, Якуб уважно переглядає книжку й розуміє, що дівчина мала рацію. Питання, сумніви, емоції змушують його поговорити з мамою й дізнатись, у чому річ. Бажання докопатися до правди відкриє Якубові несподівану правду про нього самого. Чи вартує увесь цей шум, того щоб не бути заглушеним? Вирішувати тільки йому.

 

На цьому ми з вами не прощається, ми говоримо: до нових зустрічей! А вам варто завітати на наш сайт, де діє нова акційна пропозиція, а в розділі ТОП-ціна — приємні ціни на книжки з наших добірок тижня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
30-70%
На 100 найменувань книжок
Діє до 30.09.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями