#ЩоЧитатиВихідними. Індивідуалістична

Не почати з нашою гучної #НовинкиФабули ми не могли)
Тому перша книжка сьогоднішньої добірки це «Заборонений» Сергія Дзюби та Артемія Кірсанова. Василь Стус — це та постать в українській культурі, яку не варто обходити стороною. Про нього повинен знати і дорослий, і малий. Він був одним з тих, хто боровся за українську мову, державність та національну ідею. І врешті  гірко за це розплатився. У книзі «Заборонений» автори відкривають нам життя дисидента, борця і поета з тих сторін, про які не розкажуть у шкільних підручниках. Справжня поезія, справжнє кохання і любов до Батьківщини і, найголовніше, сила власних переконань й незламність духу. Життя, яке продовжується навіть після смерті, — це життя Василя Стуса. До речі,  вже наступного тижня відбудеться прем’єра однойменного фільму, в якому автори книги виступили в ролі сценаристів стрічки) Тож замовляйте, читайте і збирайтеся на фільм.
Гадаємо, що після такого вам захочеться відпочити в сонячній і позитивній обстановці. Та й осінь обіцяє бути теплою. Тож зібратись у міні-відпустку — дуже гарна ідея. Але, от халепа, там куди ви  зібрались не розмовляють ні українською, ні англійською? Не страшно, швидко вивчити ази нової мови допоможе книжка Бенні Льюїса «Вільно за 3 місяці».
Книга — це добірка лайф-гаків, вправ, практичних і фонетичних вправ, які значно полегшать вивчення нової мови. І не важливо, іспанську, японську чи німецьку мову ви зібрались вчити)
Бенні Льюїс — поліглот, який вільно володіє дюжиною іноземних мов. Він зміг їх вивчити, а з його порадами — зможете й ви)
Що ж, а на завершення добірки ловіть бестселер нещодавньої іменинниці Дайни Джефферіс  «Дочка торговця шовком». Екзотичний Ханой, середина ХХ століття. В цей час вулиці міста охоплюють неспокій і заворушення. Насувається індокитайська війна. Юна Ніколь, молодша донька батька француза та матері в’єтнамкт отримує в подарунок на 18-ліття маленьку крамничку тканин, а старша успадковує весь родинний бізнес. Ніколь, незважаючи ні на що, сповнена надій і не збирається опускати руки. Одного разу поміж всіх її життєвих перипетій з’явиться двоє чоловіків…
«Дочка тороговця шовком» – це захоплива історія кохання на тлі війни й екзотичного В’єтнаму.
Як складеться життя дівчини, хто стане обранцем її серця, який відбиток залишить війна? Читайте у мелодраматичному романі Дайни Джефферіс! ?
І до зустрічі восени)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай подарунок
X
При замовленні від 200 грн книжка у ПОДАРУНОК!

Діє до 15.10.2021
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями