#ЩоЧитатиВихідними. Інтуїтивна добірка

Знову час для рубрики  #ЩоЧитатиВихідними.

Цього тижня ми замість традиційних трьох книжок порекомендуємо аж чотири)) І зараз ви зрозумієте чому.
Тож, щоб не виснажувати вас інтригою, відразу до справи)
Відкриває нашу добірку веселий та іронічний Михайло Юдовський та його збірки оповідань «Богиня» й «Наволоч».
Варто зазначити, що автор — багатогранна особистість, він не тільки письменник, а ще й  поет і художник. Його творчість варто сприймати як майстерно написані та віртуозно опоетизовані картини.

Богиня-2

Головною прикрасою збірок автора є дуже привабливий ліричний герой — чарівний цинік, за яким уважний читач без особливих зусиль роздивиться риси самого автора. Герой цей обожнює життя, симпатизує людям та цінує гарні жарти. Його любов до жінок і до світу переплітається (як це часто буває в житті) з філософськими роздумами.

І де б не відбувалась дія — у Києві чи Франкенталі, Брюсселі чи Івано-Франківську — авторська інтонація залишається незмінною — доброзичливою і життєлюбною. Колоритні персонажі його збірок оповідань неодмінно стануть вашими друзями, а веселі сюжети ще довго зринатимуть у пам’яті.
Наступна аВояки-2вторка точно запам’яталася тим, хто читав її попередню книжку «Злюб». Мова про новинку «Вояки» від Мері Роуч.
Якщо у попередній книзі авторка зачепила досить делікатну тему сексу, то у цій книзі вона пішла ще далі й обрала об’єктом своїх досліджень ще делікатнішу тему — війну. І людину на війні.
З якими негативними аспектами стикаються солдати під час військових дій? Що окрім ворожих куль чи снарядів несе смертельну небезпеку для людини? Наскільки важко зберігати бадьорість духу й холодне мислення у критичних ситуаціях? На ці та багато інших питань Мері Роуч шукала відповіді з наукової точки зору. І знову вразила, розповівши про це з притаманним їй гумором і в своєму фірмовому стилі. Це «Вояки», як вони є, — у всій своїй красі).

МайстерЗакриває сьогоднішню добірку наш улюблений ірландський письменник Колм Тойбін та його роман «Майстер» про найзагадковішу фігуру літературного світу кінця ХІХ століття.

Як і у попередніх творах Колм Тойбін сплітає реальні факти й вигадку, створюючи портрет творчої  людини з багатошаровим внутрішнім конфліктом та  вразливою душею.

У центрі сюжету пронизлива історія письменника Генрі Джеймса, який народився в Америці в середині ХІХ століття в інтелектуальній родині, але покинув батьківщину заради Європи. Життя в Парижі, Римі, Венеції, Лондоні, в середовищі культових художників та літераторів свого часу. Самотність і надія, провали і творчі злети, психологічна точність, емоційне напруження в описах інтимного життя. Недарма ця книга зібрала низку премій і захоплені відгуки критики.

Усі книги можна замовити за гіперпосиланнями у публікації.
До зустрічі наступного тижня)
Приємного читання!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
30-70%
На 100 найменувань книжок
Діє до 30.09.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями