Що читати вихідними

Книжки, що сьогодні потрапили до #ЩоЧитатиВихідними, на перший погляд дуже різні, але як говорить девіз Євросоюзу «Єдність в різноманітності». Тому до справи, книгомани!

Почнемо здалеку, а саме з нашої новинки у серії  #fabula_PROScience — «А потім прийшов ЦЕЗАР» Алекса Хавра.

Про давній Рим і те, звідки він взявся: чому саме там «проросли» перші паростки демократії і як вона виглядала? Хто  такі легіонери і для чого вони Риму? Котрий з правителів вирішив, що Римській імперії — бути? Весело й з дрібкою іронії, пізнавально й сповнено паралелей з нашою сучасністю дослідник і блогер Алекс Хавр розповідає про одну з наймогутніших світових імперій, яка з’явилась так само епічно, як і зникла. Але все ж дала початок усій західній цивілізації.
 

Як ми знаємо, амбітних правителів було чимало. Наприклад, одна з найвідоміших французьких інтриганок Катерина Медичі. Ця особа має бути вам знайома, адже це мати легендарної королеви Марго — саме тієї, про яку свого часу написав роман Александр Дюма. Та на цьому літературна доля королеви не закінчилась. Софі Перино написала захопливий роман «Дочка Медичі», в якому розповідає про юність і становлення особистості, любовні історії та інтриги майбутньої королеви Маргарити. Настрої й колорит XVI століття на фоні драматичного життя Марго сплелись у неймовірну історію «Дочка Медичі».

У наш час також не бракує інтриг та війн. Жахливі події 2014 року на сході України дали поштовх цілому напрямку в українській літературі — воєнному роману. Відомі сценаристи Артемій Кірсанов та Сергій Дзюба, надихнувшись щоденниками нацгвардійця Сергія Башкова з позивним «Індіанець»,  написали захопливий і динамічний військовий детектив, та ще й фільм зняли. Це «Позивний Бандерас».
Історія переносить нас у вересень 2014 до розташування українських військових поблизу села Веселе. За наводкою диверсанта стався жахливий теракт, у якому загинули цивільні: 12 дорослих і одна дитина. Знайти і знешкодити безжального перевертня випадає групі контррозвідників на чолі з капітаном Антоном Саєнком з позивним «Бандерас». Він професіонал і готовий до будь-яких складнощів. Тільки є одна проблема: Веселе — рідне село Бандераса, тут на нього чатують його власні внутрішні демони з юності.

Не зволікайте й замовляйте книжки з промокодом junebooks15 — отримаєте знижку 15% та безкоштовну доставку! А наступного тижня на вас чекатиме не менш цікава добірка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
-10%
На весь асортимент
Діє до 31.07.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями