#ЩоЧитатиВихіднимим. Останній осінній

Сьогоднішня добірка має дещо напружений характер. Перша книга добірки — ґрунтовний розбір найвідомішої в світі антиутопії Джорджа Орвелла «1984», друга — драматичний трилер «Провина».

А тепер поглянемо ближче:

Серія #fabula_PROCreators порадувала нас потужною #НовинкаФабули від Доріана Лінскі —  «Міністерство Правди». Про культовий роман «1984» Джоджа Орвелла чули усі, а багато хто навіть його прочитав. Химерна антиутопія, в якій світ поділився на три частини і в кожній запанувала своя диктатура, зараз до страшного схожа на нашу з вами реальність. І складається враження що Орвелл вже й не був настільки фантазером, яким його вважали ще 70 років тому. Взагалі цей роман став не просто культовим, він змінив хід історії. «1984» надихав багатьох митців на  інші, не менш захопливі та заплутані романи, фільми, п’єси, телевізійні шоу, комікси, музичні альбоми, і що взагалі безпрецедентно, реклами, промови політиків та виборчі кампанії. «1984» залишається тим джерелом, до якого ми звертаємося, коли нівечать правду, спотворюють мову, зловживають владою, і коли нам потрібно зрозуміти, чи не трапиться щось ще гірше. Книга Доріана Лінскі є спробою відновити певну рівновагу, пояснивши, чим насправді є шедевр Джорджа Орвелла, феномен «оруелщини» і значення цієї книжки у світовій історії. Це біографія не просто легендарного автора — це біографія легендарної книжки.

А серія Бестселер порадувала нас ще однією #НовинкаФабули — драматичним трилером «Провина» Джеффа Ебботта, який переклала Ольга Тільна. Молода дівчина Джейн Нортон 2 роки тому потрапила в автокатастрофу. Вона нічого не пам’ятає про ту злощасну аварію, в якій загинув її друг Девід Голл, а сама дівчина впала в глибоку амнезію. Місто співчуває дівчині та її втраті близького друга. Та в ході розслідування на місці події було знайдено нібито передсмертну записку, написану почерком дівчини. Спільнота  починає звинувачувати та тиснути на Джейн. Згодом спогади почнуть повертатися фрагментарно, і вона вирішує дізнатися, що сталося в ніч катастрофи. Поступово картина починає вимальовуватись, і шар за шаром розкриваються деталі аварії. Джефф Ебботт заплутує просто неймовірну історію з несподіваним фіналом. Це трилер, від якого неможливо відірватись.

На цьому на сьогодні крапка.

До зустрічі наступного тижня.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай подарунок
X
При замовленні від 200 грн книжка у ПОДАРУНОК!

Діє до 15.10.2021
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями