#ЩоЧитатиВихідними. Захопливий дует

Бомбезних книг забагато не буває. Тож, у рубриці #ЩоЧитатиВихідними сьогодні захопливий дует.

 

Художню літературу презентує Франк Тільє із книгою, яка перехоплює подих фактично на кожній сторінці. Так, ми говоримо про «Пазл»!

Реально, але не є реальністю.

Гра-квест «Параноя», якої немає, але вона всюди. Головний герой, Ілан, з «легкої руки» своєї колишньої, Хлої, погоджується взяти в ній участь. Гра, про яку майже нічого невідомо, а знайти її можуть лише найдопитливіші та найуважніші. Головний приз — 300 000 євро. Вісім гравців, двоє з яких Ілан та Хлоя. Дія розгортається в покинутій лікарні для психічно хворих, в Альпах.

Головним героям доведеться розгадати купу загадок та пройти тяжкі випробування, а на кону стоїть приз… І якщо ви думаєте, що справа лише в грошах, то ні, на кону стоїть життя. На грані між реальністю та вимислом постає питання: чи варті 300 тисяч євро життя?

На вас чекає напружений сюжет, місцями стає навіть дійсно лячно. Франк Тільє майстерно розкидає по всій книзі підказки, такі собі пазли, поступово направляючи до неочікуваного, вибухового фіналу.

Обережно! Книга викликає захоплення і читається на одному диханні. Буквально не хочеться випускати з рук, усе більше кортить дізнатися що ж буде далі.

 

«Секрет нашого успіху простий.  Він зводиться до єдиного принципу, який не залежить від часу, місця розташування, релігії та культури. Це Золоте правило — проста ідея про те, що якщо ви ставитеся до інших людей по-доброму, так, як хочете, щоб ставилися до вас, люди відповідають вам взаємністю».

Перед вами не цитата з Фейсбуку. Це позиція визначного готельєра Ізадора Шарпа. Ба, навіть більше, це правило, на якому базується весь його бізнес. Якраз про нього й повідає нам наступна книга, представник нон-фікшену, «FOUR SEASONS: історія бізнес-філософії компанії».

Вперто прямувати до мети і вірити у власні сили навіть у скрутні часи — це одна з формул колосального успіху! Важко повірити? Але це дійсно так! Яскравий приклад цьому Ізадор Шарп, власник однієї з найпрестижніших готельних мереж у світі — «Four seasons»!

Його прогресивні, революційні, а часом і зовсім фантастичні рішення для готельного бізнесу дійсно принесли «Four seasons» нечувану славу й прибутки.

Чудова розповідь, старанно написана для того, щоб передати те, що зробило «Four Seasons» спадщиною, найкращою з кращих — чудове обслуговування, яке підтримує та втілює Золоте правило.

Непересічна історія успіху, історія невтомної праці й здійснення мрій, історія поваги та любові до своєї справи!

 

На цьому час завершувати. Бажаємо вам гарних вихідних та приємного читання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Ціни навпіл
X
-50%
На обрані книжки
Діє до 17.12.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями