#ЩоЧитатиВихідними. За історією…

Ділитися з вами такими смачними новинками — наш святий обов’язок. Отож, сьогодні, друзі-книгомани, привідкриємо вам завісу, про що дві наші новинки:

Знайомтеся — «Вілла Деккера» прекрасного й неповторного Юрія Винничука!

Спекотного літа 1939 року відбувалися дивні події. Одного дня в темному провулку знайшли мертву танцівницю з випаленими очима, попередньої ночі місцевий адвокат з коханкою згоріли заживо у його будинку і до всього з міста зник місцевий гангстер Іґнац Деккер. В центрі між цими ніби не пов’язаними між собою справами опиняється твоє друзів — Марко, якого в місті знають більше як Нічного Репортера,  і Роман Обух, комісар львівської поліції. На Марка виходить місцевий контрабандист Кисіль, щоб розвідати одну з цих справ, оскільки одна з цих смертей  спіткала його доньку. Але не йому одному цікаві ці вбивства, бо замішані в цьому ще й совіти і німці, яким не до снаги іммігрантські оборудки місцевої єврейської спільноти… Хто стоїть за цим усім? Куди зникають люди? Чи зуміють друзі розгадати убивства, перш ніж їхні життя опиняться під загрозою? Дізнаєтесь у «Віллі Деккера»!

 

Не забули ми і про захопливу біографію «Клеопатра. Життя» від Стейсі Шифф.

Клеопатра — одна з найвідоміших постатей за всю історію людства. За понад 2000 років інтерес до її персони тільки виріс. На жаль, її життя було не настільки довгим, як у інших, але за ті майже сорок років, які їй було відведено долею, вона зробила дуже багато. Насичена біографія єгипетської цариці здатна дивувати навіть сьогодні. Клеопатра стала найбагатшою серед правителів Середземномор’я, мала сина від Цезаря, а стосунки із Марком Антонієм підтверджують її статус найвпливовішої жінки свого часу. Їй приписували багатства, політичні та секс-скандали, про її хитрість, далекоглядність та стратегічне мислення говорили далеко за межами імперії. Але скільки всього замовчувала історія, скільки моментів її життя не потрапили на екрани фільмів про неї. Стейсі Шифф, лауреатка Пулітцерівської премії та авторка нашої чудової новинки, нарешті спростовує міфи, якими овіяна постать Клеопатри, та намагається надати повну і глибоку історію її життя. На сторінках цієї книги Клеопатра постає чимось більшим, ніж красунею та спокусницею, ви познайомитесь із нею, як із проникливим, хитрим і вельми компетентним монархом, що знала, як досягти успіху в середземноморському світі жорстокої політики.

Ну що, обрали?

Тоді замовляйте мерщій!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
30-70%
На 100 найменувань книжок
Діє до 30.09.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями