#ЩоЧитатиВихідними. Із заплутаними назвами

У сьогоднішню добірку потрапили книжки з трошки незвичними назвами, пропри це за такими назвами ховаються дуже потужний детектив і дуже кльовий наук-поп.

З наук-попу й почнемо. Тобто з книжки «Чому зебри не хворіють на виразку» Роберта Сапольські. Що ми знаємо про стрес окрім того, що він постійно з нами? Чи задумувались ми, як часто з ним стикаємось? В чому причина виникнення стресу? Як з ним можна боротися? Ох, суцільні запитання!! От Роберт Сапольські, відомий нейробіолог, так часто задавався цими питаннями, що сів і написав книжку!! У своїй книжці він визначив та оцінив вплив на організм стресових ситуацій, і результати вийшли приголомшливі: діабет, серцево-судинні захворювання, проблеми ШКТ, все це може бути наслідком проігнорованого стресу. Як стрес впливає на секс, імунітет, пам’ять, сон, характер, темперамент і навіть залежності. Як з ним справлятися без шкоди для себе? Сапольські по-науковому серйозно, але по -людськи просто розповідає про важливі речі.

А закінчимо бестселером норвезької письменниці ( і колишньої міністерки юстиції Норвегії) Анне Гольт — «Могила на двох»! В цьому роману дві головні героїні, які почасти змінюють перший план. Хеге Чін Морелл — молода лижниця, яку звинувачують у вживанні допінгу напередодні зимових Олімпійських ігор і адвокатка, а в минулому олімпійська чемпіонка, яка переживає зараз не найкращі часи — Сельма Фальк. Вітчим Морелл розшукує Сельму в надії, що вона допоможе врятувати його доньку від всенародної ганьби. За два місяці до зимових Олімпійських ігор перед Сельмою стоїть, здавалося б, майже неможливе завдання очистити ім’я Морелла. Однак, коли чоловіка-лижника знаходять мертвим після тренування, Сельмі стає зрозуміло, що загроза більш серйозна.  Коли починається гонка Сельми з часом, вона усвідомлює, що на кону значно більше життів …

Впевнені, що від цих книжок ви точно не відірветесь. Встигніть зробити собі передноворічний подарунок. А ми пішли обирати нові книжки для наступної добірки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
-10%
На весь асортимент
Діє до 31.07.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями