#ЩоЧитатиВихідними. Суперечливий

Сьогоднішня добірка могла б називатися «Найсуперечливіші». Воно й не дивно, адже у #ЩоЧитатиВихідними цієї суботи потрапили дві цікаві книжки — «Феномен культури Карадш’ян» Елліса Кешмора та «Смакова повія» Джесіки Том. Налаштовуйтесь, бо зараз буде гаряче!

Поїхали!

Для початку пропонуємо вам ближче познайомитись з екстравагантною біографією мега-популярної сім’ї — це «Феномен культури Кардаш’ян» авторства Елліса Кешмора. Отже, що ми знаємо про Кардаш’ян? Їх багато, вони неймовірно популярні й часом скандальні. Кім Карадаш’ян, найстаршу з них всіх, взагалі можна назвати до всього ще й найсуперечливішою особистістю 😊 Її колосальні успіхи в одній сфері часто перетворюються у скандали в іншій. Елліс Кешмор у цій книзі на прикладі сім’ї Кардаш’ян проводить унікальний зріз епохи. Він не просто аналізує соціум та впливи на нього через медіа і соціальні мережі, а ще й ділить цікавими та подекуди інтригуючими фактами, які мали місце стати першими задовго до появи цієї незвичайної сімейки. Ця книга безперечно буде цікавою не тільки з точки зору уваги до Кардаш’ян, а й для розуміння процесів піару, медіаграмотності й соціальної активності й людської поведінки. Ця книжка дозволить ширше зрозуміти не тільки феномен Карадаш’ян, а й як загалом працює світ селебреті.

Дещо іншу сторону суперечності демонструє героїня Тіа Монро, ще однієї книжки в цій добірці —  «Смакова повія» Джесіки Том. Отже, Тіа. Молода дівчина щойно закінчила університет і мріє стати кулінарним критиком. Смакувати вишукану їжу й писати про неї — хіба не чудова мрія? Звісно, чудова. Для цього дівчина переїздить до Великого Яблука, щоб пройти стажування у одного з найкращих ресторанних критиків Нью-Йорка. Він, незважаючи на свій нестерпний і нахабний характер, про який ходить багато слухів, вирішує взяти Тію. Цього могло б не статись, якби не його страшна таємниця — в нього пропав смак, а ця дівчина єдина, хто погодиться за певну ціну йому допогти — куштувати оригінальні страви й писати про них (щоправда, під чужим ім’ям). Ця афера відкриває перед головною героїнею багато дверей — захопливі знайомства, дизайнерський одяг, гроші… Та одного дня Тіа розуміє, що готова зробити те, на що ніколи б не наважилась в «минулому житті», а саме «піти по головах» і знищити людину заради задоволення власного его. «Смакова повія» — цікавий екземпляр серед міріади драматичних романів. Родзинкою цього роману є не тільки напружена історія молодої дівчини, а й велика кількість рецептів реальних страв, від яких у вас слинка потече під час читання. Авторка, Джесіка Том, між іншим, ще та любителька готувати. Мабуть тому роман «Смакова повія» виявився таким успішним, що став Бестселером New York Times.

Щось ми зголодніли друзі. І вам, мабуть, теж не завадило поснідати й прочитати гарну книжку цими вихідними)

Тому до зустрічі у наступній добірці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
70-75%
На 50 найменувань книжок
Діє до 31.08.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями