#ЩоЧитатиВихідними. Невдахи й переможці

Сьогодні поговоримо про невдах та переможців. Одному з наших не щастить по життю, хоча він з усіх сил прагне досягти успіху. А інший тим часом ледь не стає суперменом. Ніякого секрету немає — наші сьогоднішні невдахи й переможці — це Джуд Фоулі та Річард Ганней. Хто є хто, не так вже й важко здогадатись. Давайте ми вас познайомимо з ними)

Першою стала книжка «Джуд Непримітний» американського письменника-класика Томаса Гарді. Отже, Джуд Фоулі, юнак, який працює в пекарні своєї тітки, а у вільний час вивчає латину та грецьку мову й мріє поступити в університет. Життя в містечку на півдні Англії не надто захопливе, тому серце Джуда тягнеться в Оксфорд. Впертість хлопця наче й рухає його у потрібному напрямку, але в той же час доля підсовує йому безглузді й часом досить трагічні випробування: брехунка й маніпуляторка Арабелла, кузена Сью, інтриги з викладачем, робота в каменоломні, смерть дітей… список можна продовжувати, але це вже дуже серйозні спойлери. Загалом, «Джуд Непримітний» — заплутана й дуже драматична сага життя, яка розкриває велич і мізерність людини, боротьбу й безглуздість, показує які ми насправді в круговороті причин і наслідків…

Та давайте відволічемося від драми й поговоримо про супершпигуна і (на нашу скромну думку) практично прототипа Джеймса Бонда — Річарда Ганнея. Так-так, це ще одна заплутана історія від Джона Бакена — «Три заручника». Річард Ганней, військовий у відставці, шпигун, аристокарат нарешті пішов на заслужений відпочинок. Він живе спокійним життям в чудовому маєтку далеко від міської метушні зі своєю сім’єю і насолоджується кожним днем. Здавалося б, що може порушити таку ідилію? Та будь що! Це ж детектив)) Так і стається, одного дня на його поріг ступає один з найбагатших та найвпливовіших чоловіків Англії. Його єдине прохання до нашого головного героя знайти його доньку, яку, як і ще двох нащадків багатих родин, викрали, щоб маніпулювати «сильними світу цього». Річарду, як істинному джентльмену, не залишається нічого, окрім як взятися за цю справу й розплутати її. На його шляху знову постають таємні організації й злодії світового масштабу. Небезпека, інтриги, зради, вибухи і смертельні кулі — його постійні партнери. Незважаючи ні на що, Річард Ганней врешті-решт підтвердить свій статус найкращого детектива Королівства й зробить це філігранно і красиво.

 

І на цьому скажемо вам сьогодні — бувайте здорові. Скоро побачимось)

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
50-75%
На #ГаражнийРозпродаж!

Діє до 30.11.2021
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями