#ЩоЧитатиВихідними. Липневий

Такі несхожі одна на одну, але обидві страшенно цікаві — саме так можна охарактеризувати книжки, що увійшли цієї суботи до рубрики #ЩоЧитатиВихідними . Отже, гайда знайомитися з першою липневою добіркою!

 

Якщо ви ще не чули про просто таки шедевральну прозу Мері Ловсон, можемо з упевненістю сказати, що це величезна втрата, адже її твори хочеться перечитувати раз за разом. І сьогодні ми познайомимо вас з її романом «По той бік мосту».

Артур — молодий чоловік, який виріс на фермі у віддаленій північній громаді Онтаріо. Незважаючи на те, що він працює на фермі, допомагаючи утримувати сім’ю, його молодший брат Джейк є фаворитом їхньої матері. Захищений від будь-яких наслідків своїх дій як старшим братом, так і їхньою матір’ю, Джейк виростає в маніпулятивного підлітка, котрий здатний переконувати людей у тому, що те, чого він хоче, є тим, чого хочуть і вони, — це вміння, яке хлопець використовує для впливу на дівчат.

Через двадцять років Ієн, син міського лікаря, підліток, йде працювати до Артура на ферму. Його мати так і не пристосувалася до життя на півночі, і коли вона покидає сім’ю, тому хлопцеві доводиться миритися з наслідками, вирішуючи, яким шляхом піде його власне майбутнє.

Розповідь ведеться паралельними сюжетними лініями, які поступово сходяться у вибухову кульмінацію.

Мері Ловсон демонструє свою неймовірну майстерність оповіді, а персонажі настільки реальні, що здається, ніби ти знаєш цих людей, і, навіть, наполовину очікуєш знайти їхні фотографії у своєму фотоальбомі.

Історія про два покоління в маленькому містечку Струан, які пов’язані долею і громадою, але розділені війною, яка пожирає молодих людей. Неймовірний жах Другої світової проникає прямо в серце цього віддаленого куточка імперії.

 

Представник нон-фікшену цього разу присвячується тим, хто полюбляє розкриття наукових секретів. Сергій Ястребов, науковий журналіст, у своїй книжці «Від атома до дерева» зібрав відповіді на десятки питань стосовно появи та еволюції нашого світу.

У цьому шалено крутому наукпопі автор розкриває теми генетики, хімії, вірусології та інших наук, дає актуальні відповіді на запитання, пов’язані з нашою планетою та еволюцією форм життя на ній.

Книжка складається з чотирьох частин, теми яких послідовно розширюються: «Хімія життя», «Механізм життя», «Дерево життя» та «Історія життя». Але починається все навіть не з перших клітин, а ледь чи не з Великого вибуху: які елементи були, з’явилися, як вони потім змінювалися, зліплювалися у зірки-планети і розліплювалися у вибухах, формуючи куточок Всесвіту, котрий постійно росте і звужується, створюється й руйнується, і на жодну мілісекунду не залишається колишнім. Як ці елементи, зрештою, потрапили до однієї невеличкої планети в кутку однієї Галактики, що ми називаємо Чумацьким Шляхом…

 

На нашу думку кожна з представлених книг чудово підходить для читання вихідними. Обирайте книжки, використовуйте знижки, а ми бажаємо вам приємного читання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Ціни навпіл
X
-50%
На обрані книжки
Діє до 17.12.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями