#ЩоЧитатиВихідними. Креативно-шпигнуський

Доброго ранку, друзі-книгомани! Давайте включимось і познайомимось (якщо ви досі цього не зробили) з крутими книжками у нашій постійній рубриці. І сьогодні це дві прекрасні книги з серій #PRO_Business та Бестселери.

Серію #PRO_Business представляє унікальна книжка американського тандему Кріса Гріффітса та Меліни Кості — «Посібник з креативного мислення». Це чудова та корисна книжка для менеджерів усіх ланок та їх керівників, які хочуть освіжити свій бізнес і зробити його краще. Автори «Посібника із креативного мислення» винайшли відтворювану систему, що дозволяє людям «відкривати» їхній розум і  перемагати в  боротьбі з  професійними викликами, використовуючи силу креативного мислення. Вони демонструють нам, як творчість може бути водночас фантазійною й логічною і як ця традиційно «м’яка сила» може систематично приводити до потужних результатів. За допомогою самооцінювання та використання особливих інструментів «радара» рішень ви можете досягти розуміння того, як саме ви мислите, та розвинути всеосяжне розуміння помилок у мисленні, що стримують вас. Призначений для вирішення реальних бізнесових проблем «Посібник з  креативного мислення» виступає джерелом численних прикладів, що примушують замислитися. Він доповнений концепціями, шаблонами та методологіями, які пройшли ретельну перевірку на практиці, і прикладами з життя та останніми дослідженнями з мислення людини.

А серію Бестселер представляє динамічний шпигунський детектив письменниці Карен Клівленд«Секретна інформація».  Вівіан Міллер працює у ЦРУ. Будучи мамою чотирьох дітей та люблячою дружиною, вона вимушена працювати над справою національного масштабу — їй потрібно розкрити верхівку мережі російських «сплячих агентів» у Сполучених Штатах. У аналітичному штабі контррозвідки ЦРУ за якимось непояснюваним збігом обставин вона отримує доступ до комп’ютера підозрюваної особи і виявляє секретні досьє російських агентів, які перебувають на території США під глибоким прикриттям й очікують сигналу до дії. Кілька кліків мишкою перевертають її світ з ніг на голову — її робота, чоловік, навіть її четверо дітей опиняються під загрозою. Все, що вона може, — це прийняти одне з двох рішень, але кожне з них може знищити, або її сім’ю, або країну. Що ж вона обере?…

Читайте, насолоджуйтесь та скористуйтеся знижкою -50% на кожну другу книжку в замовленні!

Гарних вихідних!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
-10%
На перше замовлення
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями