#ЩоЧитатиВихідними. Корисний

Якщо б нас попросили назвати дві круті книжки, які ми рекомендуємо прочитати саме зараз, це були б «Основи управління проєктами» і «Побачення в Самаррі». Чому? Перша книга — наша новинка, яка стане у нагоді кожному, хто стикається з плануванням та веденням будь-яких проєктів. Друга книга вже давно стала класикою, до того ж події в романі відбуваються під час Різдвяних свят, тож, сподіваємось, вам буде цікаво познайомитись з різдвяною Америкою 1930-х.

Тож, почнімо…

Уявіть, що ви самотужки повинні зробити презентацію книжки. Або вам довірили організувати літній табір для підлітків. Або ще цікавіше — ви молодий і амбітний менеджер, якому інвестори хочуть допомогти зробити великий музичний фестиваль, або ви доросли до топ-менеджера, який здатен запустити тематичну бізнес-конференцію на 5000 людей. Уявили? Коліни не трусяться? Ні? А у нас би затрусились, бо це не природу з палаткою поїхати. Тут потрібно розуміти складні принципи управління проєктами! Але по правді, не все так страшно))) Проєкти, звісно,  складаються з багатьох деталей: ідея, варіанти реалізації, логістика, команда, реалізація самого проєкту, звітність і пост-релізи (у медійних випадках). Але це ще не означає, що неможливо ефективно спланувати й реалізувати всі умови. Джозеф Хіґні, автор книжки «Основи управління проєктами», є ще й президентом консалтингової компанії QMA International LLC, яка під його чітким керівництвом створила проєкти з такими відомими компаніями як PepsiCo, Federal Express, Verizon, Merck, Вища школа економіки Harvard Business School і навіть армія США. Вражає, правда? Тоді не зволікайте 😉

А тепер уявіть собі Америку на початку 30-х, в країні діє сухий закон, кожен виживає, як може, але дехто — як хоче (бо може собі дозволити). Одним з таких, що можуть є Джуліан та Керолайн Інглиш, молоді аристократи з Ґіббсвіля. У них красивий дім, прибутковий бізнес і можливість вживати будь-який алкоголь (тому що на еліти сухий закон не розповсюджується). Напередодні Різдва алкоголь зі склянки Джуліана навмисне опиниться на обличчі одного з місцевих хвальків. І це стане початком кінця. Незважаючи на різдвяну атмосферу, на відчуття дива, на колоритну атмосферу того часу, Джуліан все ж таки опиниться в найпаскуднішій ситуації з усіх можливих. Бізнес-зв’язки, покаяння і вибачення, любов і ненависть, може смирення…. Що ж врятує сім’ю Інглишів? Про це ви дізнаєтесь у романі Джона О’Хари «Побачення у Самаррі».

 

Коли прочитаєте ці книги, обов’язково напишіть нам свої враження у коментарях.

А ми тим часом підемо читати нові книжки, щоб наступного тижня вас з ними ближче познайомити.

До зустрічі, книгомани.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
70-75%
На 50 найменувань книжок
Діє до 31.08.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями