#ЩоЧитатиВихідними. Історичний

Історія буває різною. На неї постійно впливає безліч факторів. Не важливо, чи це сива давнина чи теперішній час, якщо є змога поглянути на все зі сторони, оцінити і зробити відповідні висновки. Обидві книги тісно сплетені з справжніми фактами, і це вражає. Давайте глянемо ближче:

У нон-фікшн кутку нашого суботнього рингу — «Звільни свого внутрішнього римлянина» Марка Сидонія Фалкса — вигаданого персонажа відомого британського науковця і знавця римського періоду людства Джеррі Тонера.

«Римське суспільство не вірило в  рівність. Значення мав лише статус. Було це завоювання чужих земель, покарання рабів чи виконання обов’язків господаря родини, римлянам дуже подобалося бути частиною ієрархії». — коментує на початку книжки містер Тонер, тим самим озвучуючи нам головну фабулу своєї праці.

«Звільни свого внутрішнього римлянина» —це детальне відтворення римського суспільства в найяскравіших та безкомпромісніших його проявах. Римляни завжди ставили перед собою чітку мету і найчастіше йшли до неї напролом, із безпощадною ефективністю. Цей підхід — іти напролом, щоб отримати те, чого хочеш,— працював у всіх сферах життя, від кохання до фінансів. Багато що в ньому залишається актуальним і нині. Вустами Марка Сидонія автор у порівняльній і дещо філософській манері ґрунтовно розкриває багато аспектів римського життя і показує нам, наскільки людство (не) змінилося за кілька тисячоліть.

Ця книжка буде цікавою і для істориків,  і для менеджерів, що працюють з людьми.

У кутку бестселерів впевнено сидить дуже тендітний і драматичний роман майстрині слова, прекрасної американської письменниці Еліс Гоффман — «Шлюб протилежностей».

Авторка переносить нас у XIX століття на чарівний острів Сан-Томе в Карибських морях.  Красуня Рашель, молода єврейка в невеличкій громаді, мріє про континент і свято вірить в те, що одного разу доля усміхнеться їй, і вона побачить Париж. Та поки що вона повинна підкорятись звичаям і вибору своєї громади, яка вирішила оженити її на старому вдівці з трьома дітьми. Біда не забарилась, і згодом її чоловік віддасть душу Богу та натомість подарує самій Рашель надію. Ім’я якій — Фредерік, племінник покійного, що прибув з Парижу для вирішення сімейних питань свого дядька… Кохання, що спалахне між цими молодими людьми, стане роковою подією. Попри усі заборони і осуд, врешті-решт їхні почуття дадуть світові маленьке життя. Каміль, плід їхнього кохання, згодом стане тим самим Камілем Піссаро — великим художником-імпресіоністом. І сколихне не тільки Париж, про який завжди мріяла його мати, але й весь світ.

 

Як бачите, в цій добірці все чесно! І дуже захопливо.

Тож, користуйтесь промокодом Проза20 на знижку -20% та обирайте книжку до душі)

До зустрічі наступного тижня з новою темою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай подарунок
X
При замовленні від 200 грн книжка у ПОДАРУНОК!

Діє до 15.10.2021
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями