#ЩоЧитатиВихідними. День матері

Завтра, 8 травня, ми святкуємо день, присвячений найдорожчій, для кожного, у цілому світі людині — матері. Тож, до цього свята й приурочена сьогоднішня добірка #ЩоЧитатиВихідними.

Серед художньої літератури на увагу заслуговує психологічний роман Деббі Джонсон «Усе від А до Я» .

Роман про велику материнську любов, яка, не підвладна смертельній хворобі, здатна на дивовижні речі; про горе через втрату найдорожчої людини, а також, спокуту, усвідомлення того, що найважливішими речами в житті є не провина і злоба, а, навпаки, готовність любити та пробачати.

А – Андреа. Андреа дізнається, що їй залишається жити близько двох місяців, але не поспішає повідомляти про це своїх доньок. У Андреа є дві дочки, Роуз і Поппі. Раніше вони були найкращими подругами, але сталося щось жахливе, і ця сумна подія спричинила непоправний розрив між ними. Дівчата не бачилися роками, вони навіть не хочуть перебувати в одній кімнаті ні хвилини. Серце матері розбивається від того, що її дочки навіть чути не хочуть про примирення.

Андреа – актриса, і тепер, коли вона знає, що вмирає, вона використовує свої здібності для останнього виступу, вона збирається знову зібрати своїх доньок разом. Вона залишає їм «Усе від А до Я».  Чи зможе Андреа змусити своїх дітей побачити сенс?

Чудова історія про любов, горе, єдність і завтрашній день…

А чи полюбляєте ви біографії? Якщо так – наша рекомендація з нон-фікшену саме для вас!

Марія Ріва, авторка відвертої біографії про свою матір, у книжці  «Життя Марлен Дітріх» відкриває таємничу завісу її екстравагантного життя.

Її обличчя було іконою ХХ століття. Її боготворили й ненавиділи як чоловіки, так і жінки. Культові режисери бажали зняти з нею фільм, а її голос заворожував солдатів на всіх фронтах Другої світової війни. Вона — єдина жінка, яку по-справжньому кохав Ремарк. Вона — прекрасна й неповторна Марлен Дітріх!

Обережно, ця біографія викликає емоційні американські гірки: від симпатії до захоплення, від ненависті до жалю… знову і знову. Хочеться гортати сторінку за сторінкою, щоб побачити більше правди. Також авторка неймовірно точно пише про те, як працював старий Голлівуд і як у ті часи знімалися фільми.

Аж два томи в українському перекладі!

Обов’язково привітайте зі святом свою маму, даруючи тепло своєї любові, адже саме вона й підтримує найбільше в ці тяжкі часи. А ми, у свою чергу, також маємо для вас подарунок — знижки більш, ніж на 40 книжок. Обирайте свою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
30-70%
На 100 найменувань книжок
Діє до 30.09.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями