#ЩоЧитатиВихідними. Драматичний

Для тих, хто забув промокод, поки переходив за посиланням, нагадаємо — Драма20. Скориставшись ним, ви отримаєте 20% знижки! Ну а тепер про наші книги.

І наш вибір сьогодні упав на культовий роман Ромена Ґарі  — «Життя попереду».

В підпільному притулку старої єврейки мадам Рози, в чорному районі Бельвіль, зростають покинуті діти повій. Серед них унікальний хлопчик Момо. Його життя таке ж складне, як і життя інших дітей чи життя мадам Рози, яка пережила Аушвіц.

Головний герой роману — маленький Момо, який живе в чорному районі Парижа Бельвіль у підпільному притулку старої мадам Рози — колишньої в’язниці Аушвіцу. В її притулку зростають покинуті діти повій. Момо не просто ще одна дитина з поламаною долею, він один з її справжніх друзів. Він змушений все частіше виживати й дорослішати сам у цьому великому несправедливому й жорсткому світі й доглядати за мадам Розою до її останнього подиху. Це надзвичайно пронизлива, болюча, драматична історія про життя, як воно є. Не дарма Ромену Ґарі за це роман було присвоєну Гонкурівську премію.

А також наш вибір впав на драматичну любовну історію «Мій останній континент»  неперевершеної Мідж Реймонд.

Чи вірите ви в те, що навіть у найхолодніших водах нашої планети, де крига вкрила землю багатокілометровим шаром льоду, де з живих істот найчастіше можна зустріти хіба що пінгвінів, можна знайти найбільше кохання всього свого життя? Не вірите? Деббі й Келлер теж не вірили. Він працював на круїзному лайнері, який курсував у антарктичних водах, вона орнітолог — досліджувала популяції пінгвінів у їх звичному середовищі існування. Одного разу їхні течії перетнулись і кохання, що народилося, перевернуло їх світ догори дригом.

Кохання перемагає всі негаразди, пам’ятаємо про це!

Що ж, друзі,  тиждень драм та мелодрам не закінчується, тому обирайте книжки та насолоджуйтесь! .

До зустрічі наступного тижня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
70-75%
На 50 найменувань книжок
Діє до 31.08.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями