#ЩоЧитатиВихідними. Сексуальний

Такої гарячої й відвертої добірки у нас ще ніколи не було, хоча думки про це з’являлись. Але зараз саме час і місце, щоб поговорити на заборонені теми. Ну як заборонені, просто пікантні.

І відкриває сьогоднішню пікантну рубрику #НовинкаФабули! Представляємо вам роман авторки бестселерів за даними New York Times, Wall Street Journal і USA Today Лорелін Пейдж — «Брудні, розбещені багаті чоловіки»!

Вона — юна студентка Сабріна Лінд. Її життя тільки набирає обертів. Ось її перші поцілунки, перші дражливі дотики, перше кохання. Наприклад, Вестон Кінг —однокурсник, мажор і повіса. Як же ж у такого поганого хлопця не закохатися?  Але несподівано на горизонті з’являється Донован Кінкейд — асистент викладача. Крок за кроком, з острахом і завмиранням серця юна дівчина спостерігає за народженням  жінки. А потім доросле життя і довгі роки розлуки. Мине десять років, коли між цієї трійцею знову розгориться вогонь бажань…. Відверто, еротично і українською!!!

А закриває наша улюблениця і хіт останніх двох років — книжка Мері Роуч  «Злюб».

Секс у людей був завжди. 5 тисяч років тому і дві тисячі років тому і у ХХ столітті він також був))) Але серйозне сприйняття цього процесу та ще й з акцентом не тільки на чоловіка, а й на жінку з’явилось не так вже й давно. Приблизно останніх 100 років. Мері Роуч, як письменниця і журналістка, ніколи не боялась братися за екстравагантні теми і досліджувати їх. Але провокативною книгою про дослідження сексу «Злюб» Мері Роуч відриває велетенський незвіданий світ… І простою доступною мовою пояснює складні наукові дослідження в області сексу і усіх його аспектах. Звісно ж, не забуваючи про свій фірмовий гумор)

 

А на яку тему ви хочете поговорити наступного тижня?

Пишіть у коментарях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
-10%
На весь асортимент
Діє до 31.07.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями