#ЩоЧитатиВихідними. Обнадійливий

Ну що, зробили собі освіжаючий напій? Тоді до справи!

Перша книжка добірки «Знову вільна» відомої американської журналістки та телеведучої, 12 разової лауреатки премії «Еммі», авторки та виконавчої продюсерки розважального шоу на Бродвеї Broadway Profiles — Тамзен Фадаль.

#новинкафабули «Знову вільна» — це книжка сповідь і книжка лайфгак для всіх жінок, які пережили розлучення та шукають силу й натхнення рухатись далі. Питання розлучення у сучасному емансипованому світі залишається досить актуальним. Адже в процесі розлучення дуже важливо не втратити  внутрішню гармонію з собою, відчуття щастя і комфорту, любові до себе та впевненості. Розлучення — це внутрішня розмова про минуле, теперішнє і майбутнє кожної жінки. Та часто жінки після розлучення опиняються на краю прірви — нікому дати пораду, підтримати, заспокоїти чи просто вислухати. Тамзен Фадаль, через свою публічність, опинилась у ще більш пікантній ситуації — про її розлучення говорили абсолютно всі ЗМІ, селебреті й навіть незнайомці на вулиці. Як знайти в собі сили залишити минуле в минулому, відчути себе цілісною, витерти сльози й знову навчитися посміхатись — це «Знову вільна». Путівник від завершення шлюбу до нового життя, до нових стосунків, якщо ви все-таки вирішите, що їх хочете, — це «Знову вільна».

Ну і не оминути увагою  третій роман серії ми не могли. Тепер «Патрік Мелроуз: трохи надії» Едварда Сент-Обіна також з нами!! Третя книга показує нам тридцятирічного Патріка, що зав’язав з наркотою. Від смерті батька минуло 8 років. Події розгортаються у заміському маєтку. Запрошена навіть принцеса Маргарет, яка зверхньо та зневагою поводить себе з оточуючими, і це бісить молодого Мелроуза. У цій частині Сент-Обін розкриває соціальні зв’язки всіх цих людей на вечірці, їх взаємини. Вони змушені триматися людей свого кола, хоч потай і зневажають один одного. Головною подією роману стає признання Патріка своєму другу про те, що сталося з ним в дитинстві. Проблиск надії в тому, що Патрік нарешті готовий відпустити минуле й жити далі.

Ну що? Цікаво? Нам дуже!
Не соромтесь і замовляйте, а ми тим часом підготуємо для вас ще кілька розповідей про новинки.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
-10%
На перше замовлення
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями