#ЩоЧитатиВихідними. Мелроуз&Бауер

А тепер до справи.

Поки ми готуємо до виходу третю книжку серії, варто дізнатись, що ж там в другій книзі Едварда Сент-Обіна — «Патрік Мелроуз: Паскудна звістка». В першій книзі автор познайомив нас з дитинством Патріка і дав зрозуміти мотиви його поведінки та стосунки з батьками і світом. У другому романі вже дорослий Патрік Мелроуз одного ранку отримує телефонний дзвінок, з якого дізнається про смерть батька. Ця новина не засмутила його, а викликала неймовірне полегшення. А от повернутися з Лондона до Нью-Йорку, щоб поховати батька, виявилось набагато складніше. Ця подорож перетвориться з вимушеної поїздки в лютий нарко-тріп. Виявляється заглушити самотужки біль і спогади з минулого, яке всіма силами намагався забути, не так вже й легко… та коли є алкоголь і наркотики, світ здається зовсім інакшим.

А друга книжка в добірці зовсім іншого характеру. Відома американська спеціалістка з консталтингу та письменниця Елізабет Едершайм, надихнувшись роботою у найвідомішій та найпрестижнішій консалтинговій компанії в світі «McKinsey & Company» вирішила зібрати не просто унікальні лайфгаки і стратегію унікального управління компанії, а й пояснити ідеологію цієї компанії та познайомити з практично легендарною особистістю, одним із засновників цієї компанії — Марвіном Бауером. Саме так народилась книжка «Марвін Бауер, засновник McKinsey & Company», яка потрапила у нашу серію #PRO_Creators.

В ній розповідається про перші кроки сучасного консалтингу, про роботу Марвіна Бауера протягом всього його життя по створенню найбільшої консалтингової фірми в світі. В той же час — це книга про засновника компанії МакКінслі, що базується на спогадах тих, хто пліч-о-пліч працював з ним. У книжці наведено численні поради щодо інвестування в розвиток ідей та підготовку співробітників, що ґрунтуються на особистому досвіді Марвіна Бауера і мають на меті створення життєздатного, вмотивованого, творчого і гуманного середовища успішних підприємців.

 

Тож на цій ноті бажаємо вам мотивації та адекватності.

До зустрічі наступної суботи в цьому ж місці 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
20-75%
На ВСІ книжки!
Діє до 28.11.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями