#ЩоЧитатиВихідними. Історія буває різною.

Ну нарешті ми дочекались!!! У свіжій добірці сьогодні направду чудові книжки! Тільки гляньте:

Перша книга серії бестселерів, які до всього ще й отримали екранізацію з красунчиком Кембербетчем, так-так, це — «Патрік Мелроуз: Не зважай» Едварда Сент-Обіна!!!

В дорослих і багатих свої примхи, кожен божеволіє, як йому заманеться. Маски змінюються… залежно від обставин. На показ ти можеш бути неперевершеним інтелектуалом, або чарівною філантропкою, а насправді тираном і безвідповідальною сукою. Дитинство малого Патріка, на превеликий жаль, спіткали саме таке батьківські риси. Для кожної дитини важливо відчувати любов і увагу від рідних батьків, але тільки не в родині Мелроузів. Одні на показ, інші поруч з малим Патріком. Єдина людина, яка щиро любить малого, — покоївка Іветта. Перша книжка — «Не зважай», знайомить нас з прикрим дитинством Патріка Мелроуза, його стосунками з батьками, його внутрішнім болем…які згодом сформують з нього морального каліку….

 

А наступна книжка вириває нас з похмурої Британії ХХ століття і переносить нас прямісінько до Стародавього Риму. Це «А потім прийшов ЦЕЗАР» українського науковця, письменника та блогера Алекса Хавра. Вам набридло читати сухі конспекти про той захопливий час, коли Рим став імперією? Ви вже перечитали наших «Августа» і «Каліґулу» і тепер хочете ще більше? Тоді ця книжка точно для вас. Алекс Хавр у своїй книжці «А потім прийшов ЦЕЗАР» з гумором та легкістю розповідає про дивакуватості тодішнього світу, про його устрій, характери і бажання людей, ґрунтовно аналізує їх і навіть проводить паралелі з нашим сьогоденням, показуючи при цьому наскільки час циклічний. Тому море позитивних емоцій та цікавих фактів ми вам гарантуємо!! Не зволікайте.

 

Наступного тижня ми повернемося до вас знову з новинками. Стежте, лайкайте, ставте вподобайки і розповідайте друзям.

Па-па.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
30-70%
На 100 найменувань книжок
Діє до 30.09.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями