#ЩоЧитатиВихідними. Химерний

Сьогодні наша постійна рубрика #ЩоЧитатиВихідними буде з трохи химерним відтінком.   Зараз ви дізнаєтесь чому).

Відкриває добірку традиційно бестселер нон-фікшену — захоплива праця мистецтвознавця Нільса Бюттнера «Ієронім Босх: видіння і кошмари». Ця книжка унікальна не тільки інформаційним наповненням, але й підкупає чудовим подарунковим дизайном, глянцевими вставками з роботами геніального художника та використанням еко-паперу при виробництві книжки. Що ж до самого наповнення… У «Видіннях і кошмарах» автор розкриває нам особистість Босха-художника не зі сторони символізму його картин, а знайомить нас саме з людиною. Максимально достовірні факти про його життя, дружбу з різними людьми з високим соціальним статусом, про кохання та натхнення Ієроніма, не забуваючи також розвіяти ореол таємничості та химерності довкола Босха. У цій книжці зібрані багато перевірених фактів, які ви не знайдете у жодній художній енциклопедії чи Вікіпедії. Тому «Ієронім Босх: видіння і кошмари» направду унікальна.

Другою книжкою добірки став психологічний трилер британської письменниці й журналістки Сабін Даррант «Запам’ятай мене таким». Ця історія знайомить нас з 40-річною вдовою художника шкільною бібліотекаркою Ліззі. Рік тому вона втратила коханого чоловіка і все ще не може оговтатись від втрати. Поїздка до місця аварії, в якій загинув чоловік, обіцяла бути морально важкою для Ліззі, але стала ще важчою, коли вона починає дізнаватись нові деталі минулого, — прямо на місці аварії. Забуті образи і жага правди рухає Ліззі вперед, охоплюючи її то страхом і параноєю, то безстрашністю і допитливістю. Ніхто не хоче вірити в те, що вона дізнається, — ні сестра, ні поліціянтка, що розслідує справу. Тим часом минуле і сьогодення Ліззі та її покійного чоловіка сплітається у складну драму, яку зможе розплутати тільки…головна героїня. Та чи дозволить їй це позубитися усіх страхів, які народились через покійного чоловіка? Дізнавайтесь у романі Сабін Даррант.

 

Як бачите, химерного і цікавого вистачає у наших книжках.

А напишіть нам у коментарях, про які книги ви хотіли б дізнатись більше наступного тижня!

Сподобалась стаття, розкажи про неї друзям. І не забувай, що можеш замовити ці книжки на 15% дешевше за допомогою промокоду StayAtHome.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
-10%
На перше замовлення
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями