#ЩоЧитатиВихідними. Вони митці

Починати добірку треба з чогось красивого. Наприклад, з книжки відомої кіноактриси Марії Ріви про життя своєї матері. Так-так, мова про «Життя Марлен Дітріх» у двох томах із серії #PROCreators!

Життя Марлен Дітріх важко назвати однозначно світлим та безтурботним, хоча яскравим воно було з багатьох ракурсів. Кар’єра співачки та актриси, покликання бути музою для  талановитих чоловіків й натхненницею для сотень тисяч солдатів у складний період європейської історії ХХ століття. Це ще та ніша для тендітних жіночих плечей. Та незважаючи на це, у ній був незламний стержень неймовірної сили. З 1922 по 1984 рік Дітріх зіграла в понад 50 фільмах, стала найвпізнаванішою співачкою в світі. Здається, за такою славою її особисте життя повинно бути ніби на долоні у всіх. Та все виявилось набагато складніше. Її донька Марія Зіберт (пізніше Ріва), народжена в єдиному шлюбі Марлен Дітріх й Рудольфа Зіберта (помічника режисера на французькій студії Paramount Pictures), по смерті матері написала її біографію і розкрила багато невідомих і на перший погляд суперечливих фактів про її життя. Це навіть спричинило багато хвиль негативу, адже ніхто не сподівався дізнатися правду про одну з найголовніших ікон століття.

Біографія «Життя Марлен Дітріх» — це непересічна історія про велику жінку з усіма її злетами та падіннями, слабкостями й силою, без прикрас. І саме тому — унікальна.

А серія Бестселер розкриває нам геніальність одного з найвідоміших у світі англомовних ірландських письменників, живого класика — Колма Тойбіна. І цього тижня ми обрали роман «Майстер».

Містер Тойбін знайомить нас з іншим, майже легендарним американським письменником ХІХ-ХХ століть, якого ставлять в один ряд з Емілем Золя та Гі де МопассаномГенрі Джеймсом.

Тойбін переосмислює в притаманній манері життя американського письменника. Він мандрує не тільки його шляхами з рідної Америки у далеку, обітовану й часами химерну Європу, в яку той втік у пошуках натхнення, але й віртуозно маневрує поміж думок, депресій, моментів злетів і падінь, щасливих митей й занепаду особистості Генрі Джемса. Колм Тойбін у романі «Майстер» сповна розкриває нам людину. Маленьку людину з великої літери…

 

Тож читайте книги, радійте життю і готуйтеся до літа.

Щиро, ваша Фабула.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
30-70%
На 100 найменувань книжок
Діє до 30.09.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями