#ЩоЧитатиВихідними

Мовчати про круті новинки не годиться. Тому сьогодні нон-фікшн представляє кльова книжка  «Міфи про брендинг» Саймона Бейлі та Енді Мілліґана!

Більшість з нас звикла вважати, що бренди — це той логотип, який ми бачимо на етикетці продукту. Дехто більш просунутий вважає, що бренд — це позиціонування компанії в соціальних мережах чи ЗМІ. Що ж, і перші, і другі помиляються. І що сумно, ще й виявляються жертвами міфів про інструменти брендингу. А звідси й помилкові судження чи навіть і хибні дії, що можуть призвести до проблем компанії. «Брендинг — це не ракетобудування. Це набагато складніше, — люблять повторювати своїм клієнтам автори книжки Саймон та Енді. Але все не так страшно. Вони зібрали 20 найпоширеніших та найнебезпечніших міфів-помилок, яких часто допускаються топ-менеджери та менеджери середньої ланки, будуючи ореол бренду довкола своїх компаній. Окрім розвінчування міфів автори навели багато дієвих прикладів, що стануть в пригоді кожному, хто переживає про свій бренд та прагне зробити його кращим.

А художню літературу сьогодні представляє чи не найобговорюваніша читачами та літкритиками українська письменниця Гаська Шиян та її скандальний роман «За спиною» . Роман, до речі, у 2019 році став лауреатом багатьом українських премій і Літературної премії Європейського Союзу.

Головна героїня «За спиною» — молода HR-ка в ІТ-компанії, львів’янка Марта. З одного боку вона міленіалка — сильна, емансипована, красива і самодостатня дівчина без стереотипів. З іншого, вона дитина 90-х, яка на власні очі побачила весь треш тих років, і пізнавала життя без матері, бо та покинула її заради кращої долі та заробітків у Італії, залишивши на плечах у батька.
Коли на сході нашої країни розгортається війна, хлопця Марти забирають до армії. Він не пручається, просто смиренно приймає це і залишає дівчину на самоті. Це стає Марті поштовхом до переосмислення…своєї жіночності, патріотизму, відчуття комфорту, дружби, любові та багато іншого.

Роман Гасі Шиян — це маніфест, це тверезий погляд на сьогодення з усіма його зрадами і перемогами, стереотипами і проблемами, це про людину, людство і самотність. Про нас з вами.

Що ж, друзі, вже за тиждень зустрінемось з вами у новому випуску.

Давайте посміхатись, бо за вікном майже весна!

До зустрічі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.