#ЩоЧитатиВихідними. Історично-стратегічний.

Відкриває добірку мелодраматичний роман американського письменника Джеймса А. Мічінера «Сайонара».

Друга світова війна позаду. Дві наддержави нарешті шукають миру, і  прийшов час налагоджувати мости одне з одним. Колишні вороги США і Японія, незважаючи на ще свіжі рани, всіма шляхами намагаються знайти баланс. Американські військові бази, розташовані на японській території, досі функціонують. Солдати проходять службу, мріють про спокій, сім’ю і сумують за батьківщиною. Майор Ллойд Грувер один з тих, кому не до вподоби скніти у чужій країні. Він зневажає солдат, які закохуються в іноземних дівчат, і хоче повернутись додому, але розуміє, що служба тут — його шанс стати кимось важливим. Та доля має інші плани на майора Грувера. Зрештою він закохується у актрису японського театру Хана-оґі і це повністю перевертає його світ і цінності. Взаємні почуття між американським майором і японською актрисою створюють більше проблем ніж гадалося. Він — ветеран війни, вона — японська дівчина, яка втратила батька й брата під час американського бомбардування. Чи зможуть вони змиритись з наслідками (не)їхньої війни? Чи такими вже непереборними є національні відмінності і різниця культур? Чи зможе кохання подолати пам’ять про втрати і минулу ворожнечу? Чи витримає воно тиск забобонів і загального осуду?

«Сайонара» Джеймса Мічінера — це неймовірної глибини роман про кохання і відповідальність, про ризик і поклик серця, про ворожнечу і примирення, яка розчулить і безповоротно захопитьс вас до останньої сторінки, останнього слова.

До речі, за романом «Сайонара» у 1957 році був знятий неймовірний фільм з Марлоном Брандо та Мііко Така у головних ролях, який отримав 4 премії «Оскар».

А от друга книжка у добірці «Оскар» не отримувала, але від того менш крутішою не стала. Натомість книга була визнана однією з п’яти найкращих книг 2011 року за рейтингом Financial Times та всесвітнім бестселером за версією Amazon. Це книжка доктора Гарвардської бізнес-школи та одного з найвпливовіших стратегів за версією журналу McKinsey Quarterly  Річарда Румельта«Гарна стратегія. Погана стратегія».

Що спільного у Apple та General Motors, або відмінного між Nvidia та Silicon Graphics? І в першому, і в другому випадку відповідь одна — стратегія розвитку та досягнення цілей.

Практично будь-яка сфера нашого буття тісно переплетена з планами досягнення цілей: у бізнесі, громадській або політичній сфері, наукових дослідженнях, спорті — скрізь «на коні» ті, хто володіє мистецтвом стратегії. А що таке стратегія? І чому ж не всі люди розуміють її точну дефініцію?

Річард Румельт брав участь у розробленні стратегій десятків компаній і тому поставив собі за мету провести роздільну лінію між поганою й гарною стратегією та вказати правильний шлях до створення останньої.
Багаторічний досвід автора і його глибока здатність до аналітики дозволили створити неординарний творчий підхід до розробки стратегії, який можна застосовувати в організаціях будь-якого сектора економіки.

«Гарна стратегія. Погана стратегія» Румельта представляє новий, прямолінійний погляд на побудову стратегії. Будь-то маленький бізнес, велика компанія, спортивна команда, громадська діяльність. Усюди потрібна стратегія. Автор чітко розмежовує – де закінчується гарна стратегія та починається погана.

Головна думка книжки Річарда Румельта: гарна стратегія — це не завдання, не бюджет і не список бажаних результатів. Гарна стратегія — це інструменти досягнення мети, це виявлення критичних факторів у ситуації та створення набору дій та інструментів для її вирішення.

 

Будуйте правильні стратегії, читайте класні книги та вірте в себе, друзі.

Сподобалась стаття? Коментуй, став лайки у соцмережах та розповідай про нас друзям)
До наступних зустрічей у нашому блозі.

#ЩоЧитатиВихідними

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вас може зацiкавити
#ЩоЧитатиВихідними. Захопливо, чуттєво, цікаво
#ЩоЧитатиВихідними
#ЩоЧитатиВихідними. Захопливо, чуттєво, цікаво
Захопливо, чуттєво, цікаво — найточніший опис для сьогоднішніх представників у рубриці #ЩоЧитатиВихідними. Незважаючи на те, що жанри та тематика книг ...
#ЩоЧитатиВихідними.  Без проблем
#ЩоЧитатиВихідними
#ЩоЧитатиВихідними. Без проблем
Продовжуємо знайомити вас із більшою кількістю чудових книг у рубриці #ЩоЧитатиВихідними.   Історичний роман Остапа Українця «Дискордія» — прекрасний ...
#ЩоЧитатиВихідними. Інтригуючий дует
#ЩоЧитатиВихідними
#ЩоЧитатиВихідними. Інтригуючий дует
Інтригуючий дует у рубриці #ЩоЧитатиВихідними. Час поринути в секретні дані,  інтриги та розслідування.   Відкриває добірку «Жереб» — новинка від ...
#ЩоЧитатиВихідними. Новинки
#ЩоЧитатиВихідними
#ЩоЧитатиВихідними. Новинки
Новинки в рубриці #ЩоЧитатиВихідними! Знайомимо вас з книжками, котрі варто прочитати кожному українцю.   «Багато хто з нас стикнувся із жахами війни. ...
Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Ціни навпіл
X
-50%
на обрані книжки
Діє до 31.01.2023
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями