#ЩоЧитатиВихідними. Життя як воно є

Що нам треба для щастя? Дві кльові книжки і можливість розповісти про них! Зірки зійшлись, і сьогодні саме такий день) Поїхали!

Перша у списку — вражаюча книжка з серії #fabula_PROMe  «Сценарі життя людей» Клода Штайнера.

Клод Штанейр — відомий психолог та психотерапевт, один з найкращих учнів легендарного Еріка Берна, який відкрив світу унікальний трансакційний аналіз. Штайнер продовжив його справу і пішов ще далі, вивчаючи життєві сценарії людей.

Усі ми живемо в світі стереотипних стосунків і банальних сценаріїв. Хтось народжується в багатстві, хтось в бідності, хтось живе з батьками, а хтось залишається сиротою, хтось стає домашнім тираном чи алкоголіком, а хтось постійно самовдосконалюється і намагається зробити світ кращим. Всі ці сценарії насправді нав’язані нам суспільством, або обставинами або тим й іншим, а народжуємось ми всі однаковісінькі. Клод Штайнер вважає, що сценарії — це не беззаперечна програма, яку неможливо порушити, будь-який (навіть найскладніший) сценарій можна змінити на інший, кращий. І він знає, як!

«Сценарії життя людей» вміщають у собі унікальні спогади про навчання містера Штайнера у Еріка Берна, про основи аналізу Берна, та про те, як цей аналіз розвивався. Також Клод Штайнер детально розбирає основні сценарії та аналізує моделі стосунків між чоловіками та жінками. Крім цього автор присвячує розділ важливості психотерапії та розказує, як можна уникнути деяких помилок під час терапії. Наостанок він дає поради, як подолати шкідливий вплив сценарію, вийти за межі стереотипних гендерних ролей і, що дуже важливо, як виховати дітей, аби вони не потерпали від банальних сценаріїв своїх батьків.

А представниця серії #Бестселер у нас сьогодні нуууу зовсім вже новинка-новинка! Це абсолютний світовий бестселер від Санджая Гупта«Важкий понеділок».

В центрі сюжету п’ятеро лікарів відомої лікарні в Челсі. Щодня вони як супермени рятують від смерті людей. Кожен з них — ас своєї справи. Та щойно згасають лампи над операційним столом, і рукавички летять у смітник, вони знову стають людьми. Кожен зі своїми проблемами і слабкостями, любов’ю й ненавистю, друзями, ворогами, травмами й амбіціями. Кожен з них — особистість, яка попри вражаючі перемоги інколи робить помилки.

І тоді кожному приходить повідомлення «311.6». Це означає загальний збір в кімнаті 311 в понеділок о шостій ранку, і це не передвіщає нічого гарного.

Санджая Гупта — відомий нейрохірург, автор багатьох бестселерів у жанрі нон-фікш, які розлітаються шаленими накладами по всій Америці — вирішив що це не межа і написав захопливий, драматичний і динамічний роман. І не прогадав) Окрім того що книга потрапила до списку бестселерів New York Times, вона отримала шикарну екранізацію у форматі серіалу. Повірте, ви будете в захваті від цієї історії.

Ось і все) Чекайте нас рівно за тиждень у наступній добірці #ЩоЧитатиВихідними!

Бувайте!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
30-70%
На 100 найменувань книжок
Діє до 30.09.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями