#ЩоЧитатиВихідними

… Відкриває сьогоднішню #ЩоЧитатиВихідними новинка серії #fabula_PROCreators — «Дружина короля вечірки», скандальна історія від красуні Літи Ґрей Чаплін — дружини легендарного Чарлі Чапліна.

Як багато ми знаємо про творчість і життя Чарлі Чапліна? Десятки фільмів, сценаріїв, кумедні конкурси двійників і премія Чапліна на додачу. А скільки гучних політичних і публічних справ йому довелося пережити за все своє життя? Та найбільше, що нас турбує, звісно ж, амурні справи містера Чапліна. А їх у нього було чимало.

Серед чотирьох дружин Чарлі Чапліна найскандальнішу славу все ж таки здобула його друга дружина і авторка мемуарів «Дружина короля вечірки» Літа Ґрей Чаплін. Книга відкриває перед нами завісу приватного життя чоловіка-ікони кінематографу 20-х.
Шлюб Літи і Чарлі був коротким, але надзвичайно яскравим і драматичним. Вони познайомились, коли вона була зовсім юно дівчиною. Він зробив з неї зірку своїх фільмів. Вона народила йому двох дітей. І насправді, стала музою чи не найкращого періоду його творчості — на три його найвидатніші картини: «Малюк», «Золота лихоманка» та «Цирк».
Та не обійшлось і без драматичного кінця. Зрада чоловіка змусила Літу помститись йому з максимальною силою.

В історії кінематографу цю справу про розлучення називають «першим і найгучнішим скандалом Голлівуду». За свою непорядність Чарлі Чапліну при розлученні довелося заплати понад 820 тисяч доларів компенсації дружині.

Літа Ґрей у мемуарах «Дружина короля вечірки», нарешті зі спокійними емоціями і максимальною відвертістю та об’єктивністю розповідає нам справжню історію стосунків з Чапліном.

А от художня серія #Бестселер вразить нас не менш драматичною історією кохання і втрат, романом Дайни Джефферіс«Дружина чайного плантатора».

Ті самі 20-ті, але два різних континенти. Молода дівчина Ґвендолін Хупер закохується у елегантного власника чайних плантацій. Їхня любов виявляється взаємною, і згодом вона стає його дружиною. З похмурої Англії родина переїздить на Цейлон. Все ніби у казці — екзотичний острів, коханий чоловік, розмірене життя в достатку, вагітність. Але… таємниці, які їй доведеться дізнатись, руйнують усю ідилію.

На фоні райської атмосфери Цейлону в романі «Дружина чайного плантатора» розгортається драматична і вражаюча історія кохання та втрат, колоніального буття острова і особистої людської драми.

Ось така вона бентежна жіноча доля…
До зустрічі наступного тижня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.