Що читати вихідними. Іміджевий.

Вирішили сьогодні з вами поговорити про імідж. І вибрали для цього дві дуже цікаві книги.

Тож причепуріться, приготуйте улюблений ранковий напій і гайда з нами пізнавати неосяжний світ…

З серії #PRO_Business ми обрали книгу відомого провідного експерта з прикладного дизайнерського мислення Ідріса Муті — «Брендинг за 60 хвилин». Що таке бренд можна зрозуміти й без Ґуґлу. Ми щодня й щомиті оточені різними брендами власних ноутбуків, телефонів, одягу, їжі й інших побутових речей. Та чи задумувались ви, чому саме ці бренди присутні у вашому житті? Ідріс Муті на прикладі власної співпраці з відомими світовими брендами у своїй книзі пояснює принципи їх популярності, розповідає про ази брендотворення та ділиться найцікавішими фактами й кейсами, які пригодяться кожному, хто бажає глибше пізнати цю науку. Цікавий факт: Ідріс Муті написав цю книгу практично на спір — він переконаний, щоб ознайомитись з основами й взяти їх на озброєння, достатньо години. Чим не виклик для нас: спробувати підтвердити його думку?

А у серії Бестселер ми обрали дебютний роман скандинавської письменниці та колишньої міністерки юстицій Норвегії Анне Гольт «Могила на двох», який став ще й нашою  #КнигаТижня. Перед нами розгортається динамічний детективний трилер. У лижній збірній Норвегії назрівають скандали, які здатні зруйнувати всю спортивну структуру країни та її міжнародний імідж: спершу доньку місцевого мільйонера та інвестора збірної та зірку національної збірно Хеге Кін Морелл звинувачують у вживанні допінгу. Це ламає юну дівчину, яка всю себе віддавала спорту й виснажливим тренування. А згодом за містом знаходять тіло найкращого лижника чоловічої збірної. За неприємним збігом обставин єдиною людиною, яку здатна розплутати ці інтригуючі події та знайти винуватців, виявляється Сельма Фалкс — колишня олімпійська чемпіонка, а в теперішньому юристка, яка ступила на слизьку стежку лудоманії. Розбита особистими втратами жінка з усіх сил намагається знайти справжніх винуватців допінгового скандалу, поки не стало надто пізно… «Могила на двох» — це захоплива історія про те, наскільки крихкий насправді імідж, коли доводиться платити за чужі помилки…

Обидві книги вас вразять. Інформація перевірена. Тож не вагайтеся і замовляйте за акційними цінами. Ну і побачимось зовсім скоро у наступній добірці))

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Ціни навпіл
X
-50%
На обрані книжки
Діє до 17.12.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями