Що читати вихідними. Хакерський

Ох, ну сьогодні наша добірка просто вражаюча! Її головна тема — безпека в цифрову епоху, яка звісно ж перетинається з людськими слабкостями. Зараз ви зрозумієте, в чому справа. Ми починаємо:

Майже 40 років ця організація з дивною назвою стоїть на стражі комп’ютерної безпеки. Вони — легенда кібер-світу, вони — «Культ мертвої корови». Саме так, мова піде про нашу однойменну новинку авторства Джозефа Менна. Уся ця історія бере початок в середині 1980-х у Техасі. Кілька юнаків, щоб розбавити свої не такі вже й захопливі будні, вирішують створити чи не першу он-лайн спільноту просто заради розваги та комунікації. Згодом їхнє дітище перетвориться на посередника у війнах між хакерами, а ще пізніше вони запросять до діалогу Пентагон та інші впливові організації. «Культ мертвої корови» направду можна вважати чи не найкрутішими хакерами за всю історію, які до того ж не тільки не ступили на слизьку стежку, а й здійснили неймовірний вклад у світову безпеку на зорі зародження Інтернету таким, як ми його знаємо тепер. Книга Джозефа Менна розповідає нам колосальну історію зародження, становлення, процвітання та шляху до впливовості цієї на перший погляд неформальної організації. До речі, книжка буде цікава не тільки тим, хто цікавиться комп’ютерами та безпекою, але й тим, хто любить гострі відчуття та захопливі історії.

Ще однією родзинкою, що доповнить сьогоднішню добірку, став роман «Секретна інформація» письменниці, яка свого часу попрацювала і в ЦРУ, і в ФБР — Карен Клівленд. Авторка знайомить нас з молодою жінкою, аналітиком контррозвідки ЦРУ — Вівіан Грей. В ході розслідувань до рук головної героїні потрапляє комп’ютер, на якому зберігається секретна інформація щодо російських  «сплячих агентів», які будь-якої миті готові зірвати з себе пелену таємничості й влаштувати хаос. Усе б нічого, та коли жінка врешті опиняється з файлами наодинці, то виявляє дещо, що переверне її світ з ніг на голову. Під підозрою опиняється близька людина, і перед Вівіан постає важка дилема — виконати свій громадянський обов’язок задля безпеки й цілісності країни чи піти за покликом серця й відпустити ситуацію… «Секретна інформація» — потужна драма на тлі державних інтриг та боротьби з тероризмом, яка вразить ваш читацький смак.

 

А зараз не баріться, допивайте свій ранковий напій та озброюйтесь нашими знижками на книжки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
-10%
На перше замовлення
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями