Напружений сюжет. ТОП-5

Емоційно напружений сюжет, цікаві характери, незвичайні обставини, які легко запам’ятовуються, та інтрига до останньої сторінки – ті важливі елементи, котрі сховалися всередині кожної з цих книг, що увійшли в новенький ТОП-5.

 

«Вірус» — крутий, дещо комедійний, трилер про те, як сучасна легкість спілкування може стати причиною того, що одна мить божевілля зруйнує цілі життя та сім’ї.

Дві сестри – Су, яка завжди досягає успіху та Лія, дика і часто розгнівана. Але коли вони йдуть до Магалуфа, щоб відсвяткувати свої результати іспиту, Су зникає.

Су тікає та знаходиться у бігах, вона принижена і боїться. У мережі з’являється відео, на яких зображено кілька її статевих актів в нічному клубі.

Дуже детально зображуючи негаразди сім’ї середнього класу, включаючи міжрасове усиновлення та суперництво між братами та сестрами, а також те, як невизнана напруга досягає точки кипіння, «Вірус» проводить своїх героїв через кілька рівнів пекла після того, як їхні життя було зруйновано вірусним відео.

Експертна проза Гелен Фіцджеральд справді занурює вас у світ яскравих героїв, складається враження, ніби ви знаєте цих людей. Навіть найпідліших не судить. Вона також фіксує краєвиди, звуки та запахи просторів, що охоплюють континент, не сповільнюючи сюжет. На диво глибокий, правдивий роман, що постійно тримає нерви читача в напрузі.

 

«Квантовий шпигун», написаний Девідом Іґнатіусом — ще одна любов у жанрі трилеру.

Квантовий комп’ютер, якби ви його успішно розробили, вирішив би будь-яку математичну проблему за мілісекунди. У світі шпигунства будь-який звичайний код, який дотепер не можна було зламати, також можна… за короткий час. Тому великі індустріальні країни спонсорують компанії, які працюють над тим, щоб привести таку машину в робочий стан.  Якщо вони це роблять, усе, що така компанія робить, стає військовим і, отже, має дуже конфіденційне значення.

Коли ЦРУ виявляє в їхніх рядах «крота», котрий зливає інформацію китайцям, агент Пітер Тонг отримує завдання організувати операцію з виявлення особи зрадника. Проте китайські експерти готові до гри та використовують кілька дуже розумних ходів.

Крім того, ви знайдете поверхневу інформацію про квантові обчислення, а також деякі фрагменти філософії від Вітгенштейна та фізики від Шредінгера, тому це не просто черговий звичайний шпигунський роман.

Дуже правдоподібний, витончено оброблений, сюжет, що водночас захоплює. Ще одна книга, від якої важко відірватися!

 

А зараз пропонуємо перейти до наших українських майстрів слова, котрі мають не менш цікаві романи й не відстають, а в дечому навіть переганяють, своїх закордонних колег. Знайомтеся, «Патерн» Володимира Єшкілєва!

Перед вами розгортається потужний трилер, загорнутий у закулісся зйомок одного реаліті-шоу. Головні герої вважають, що керуючи процесом зйомок та акторами, вони керують чимось набагато більшим — думками й бажаннями глядачів «по той бік екранів». Та, як завжди буває, насправді вони також у грі. І ті, хто керують ними, мають набагато більший вплив не тільки на це, а й на шалені грошові потоки, і навіть на життя людей.

На зйомках шоу несподівано стається вбивство…

 

«Дилер реальності» Ніколаса Дімітрова описує нам шлях, в якому світ оступився і обрав зовсім не шлях розвитку. Це потужний кібер-панк роман про корпоративного шпигуна Золтана Варґо. Світ поглинає хаос — люди все більше віддаляються від релігії та, власне, людяності. Великі медіа корпорації захопили усіх: і бідних і багатих, позбавивши їх права вибору, — тільки розпуста, наркотики і розваги. На вулицях міст з’являється новий цифровий наркотик, який здатен відправити людину в інші реальність (точніше її симуляцію), де здійсненні всі бажання. Це тягне за собою жахливі наслідки.

Золтану доручено втертись в довіру до вершків корпорації, яка «заварила кашу» з цим цифровим наркотиком. Золтан — один з небагатьох людей, хто може відвернути катастрофу. Та щойно він опиняється дуже близько до розгадки… йому відкривається несподівана правда…

 

«Бурштин» Василя Тибеля — це сплетіння жорстокої реальності, демонічного трилера, екшена й захопливої історії кохання!

Бурштинова лихоманка та її причини — тема, яка хвилює суспільство вже не один рік, тема, яку потрібно висвітлювати й вирішувати.

Чому відбувається бурштинова лихоманка на заході України? Які надприродні сили задіяні у цьому кривавому бізнесі? Та що, окрім наживи, штовхає людей до нелегального видобутку «сонячного каменя»?

У книзі йдеться про те, як бурштинова лихоманка впливає на людей, як матері забувають про дітей, чоловіки – про дружин, і всі забувають про людське у собі, підгодовуючи своїх внутрішніх демонів.

Не чули про бурштинокопачів і їхні «темні» справи? Знайомтесь. Максимально чесно!

 

На всю добірку, традиційно, діє знижка від 20%. Швидше обирайте книжку та знайомтеся ближче!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
30-70%
На 100 найменувань книжок
Діє до 30.09.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями