Мотиватори як дієвий гайд

Сучасне життя переповнене подіями, і ви вже, напевно, з ніг збились, намагаючись усе встигнути в навчанні чи на роботі, а ще ж існує життя сімейне та соціум навколо. Стільки всього потрібно зробити й стільки організувати! Але давайте трошки збавимо темп і створимо трохи миру, простору та затишку для себе. Бо надшвидкий темп та надмірний тиск може негативно впливати на всі сфери життя, починаючи з дієти і закінчуючи спілкуванням з друзями й близькими та якістю нашого сну. Прості покрокові поради, фрази-мотиватори  з наших книг — це чек-лист, що допоможе вам бути більш урівноваженим і долати життєві негаразди значно легше. Тут немає швидких рішень, але ці добрі поради допоможуть вам стати на шлях до нового, більш спокійного світогляду.

Наші мотиватори на кожен день навчать вас упоратися зі стресами на роботі, сприймати життя більш позитивно, бути наполегливими, прагнучи мати здорове тіло і душу. На їх сторінках ви знайдете корисні поради для дому, цікаві поради щодо набуття гармонії і залучення щастя до свого життя, зміни способу мислення і способу життя, а також нескладні прийоми, які допоможуть урятуватися від негативних думок і переживань за допомогою розслаблення тіла і розуму.

 

Мотиватори для успіху допоможуть укріпити впевненість у собі — розуміння того, як її нестача впливає на вас і в яких обставинах ви почуваєтеся непевно. Дуже рідко буває, щоб непевність була однаково сильною в усіх без винятку сферах життя. Вам може не вистачати впевненості на роботі або під час публічних виступів, проте нічого схожого не відбувається під час приготування їжі, розглядання фінансових справ або тренування у спортивному залі.

У житті трапляються злети і падіння, тому вміння протистояти негараздам важливе для нашого здоров’я і щастя. Стійкість — це здатність долати труднощі, з якими ми стикаємося. Хороша новина полягає в тому, що психологи визначили методи та стратегії, які  дозволяють нам проходити через кризу та долати проблеми. Запропонований вам гайд допоможе знайти внутрішню силу та подолати важкі часи з упевненістю та рішучістю.

 

Позитивний світогляд залежить від того, як ми думаємо, тож існує ціла низка способів втілити у своє життя такий оптимістичний настрій. Корисні поради та ідеї, які можуть покращити ваш настрій, різні методи, які дозволять вам подолати стрес і напруження в житті й досягти стану цілковитого спокою, щастя й позитиву ви знайдете на сторінках наших чудових мотиваторів.

Ми зібрали для вас ознайомчий чек-лист — це збірка деяких, найбільш цікавих, на наш погляд, порад та дієвих прийомів з усіх наших мотиваторів. Це лише невеличка частка методів та прийомів, але завантаживши наш чек-лист, можете вважати, що перший крок на шляху до впевненості, спокою та щастя ви вже зробили.

 

Чек-лист онлайн ТУТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай подарунок
X
При замовленні від 200 грн книжка у ПОДАРУНОК!

Діє до 15.10.2021
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями