ДИКОГО ВАМ ГЕЛОВІНУ. ТОП 5

Настрій сьогоднішньої добірки можна описати, перефразувавши головну геловінську фразу, — Книжки або смерть! Сподіваємось, вам буде справді страшно…цікаво нарешті прочитати ці книги)
Ну і про промокод не забудьте. Сьогодні він діє на весь асортимент художньої літератури!
Поїхали!

Відкриває ТОП кривавий жахливчик Олександра Завари«Гелтер Скелтер».
Невинна студентська вечірка в чернівецькому гуртожитку, що відбулась наприкінці навчального року, дасть поштовх кривавій історії, яка сколихне місто і не на жарт перелякає всіх. Компанія другокурсників, що святкували екватор навчання, вирішує зіграти у гру з бажаннями. Щоб бажання здійснились, треба небагато — опівночі покликати Панночку і добре у неї попросити. Коли ж наступного дня бажання усіх, хто знаходився у кімнаті, починають здійснюватися… з’являються підозри, що ніякої містики чи співпадінь у цьому насправді немає. А за виконані бажання доведеться заплатити… кров’ю, або навіть життям…

Другою сходинкою добірки став містичний і  пригодницький роман Василя Тибеля«Бурштин»!
Полісся — справжній колондайк для бурштинокопачів, бандитів і владної мафії. І ніхто з них насправді не розуміє, що нестримна жага до легкої наживи не тільки псує природу, а може випустити на волю ще страшніше зло.
Боротьба з жахливими поліськими демонами почалась багато століть тому. Після перемоги вони були запечатані у потойбічній тюрмі, а на стражі став молодий маг. Час ішов, людство змінювалось, магія забувалась… Доки одного дня людина знову не розбудила жахливе зло.
Захопливий і динамічний роман «Бурштин» — це історія боротьби зі злом у найнесподіваніших його проявах…. Хто переможе? Демони чи люди? Дізнавайтеся у романі Василя Тибеля.

А взагалі-то, в усьому світу Геловін — це свято для дітей. Тож маємо «смаколик», який захопить не тільки дорослих любителів фентезі, а й юних книгоманів) Це «Чигиринський сотник» Леоніда Кононовича!

Малий Михась повинен відправитись у небезпечну подорож. Виявляється саме від нього та його дій  залежить майбутнє України. Щоб врятувати рідну землю, боги залишили йому Троянів ключ, який допоможе перемогти велике зло, що насувається. Вірним помічником і вчителем у дорозі йому стає козак-характерник Обух. У мандрівці на них чекатимуть підступні демони, чорти, відьми та інша нечисть, мета яких — не допустити, щоб малий Михась дістався до Святої гори й, звісно, відібрати небезпечний для них артефакт.
Захопливий роман пана Леоніда знайомить нас з унікальним і смачним козацьким фентезі, де, на щастя, добро перемагає зло.

А от у наступному пункті добірки все не так однозначно. Мова про книжку «Мала Глуша» Марії Галіної. Перед нами розкривається містична сага. Демони по своїй природі живляться людськими надіями, сподіваннями, розчаруваннями й емоціями різного ґатунку. Для людини це смертельно, а у земних масштабах — це взагалі Апокаліпсис. В романі «Мала Глуша» заховано дві історії, на перший погляд нічим між собою не пов’язаних. На початку 80-х до портового міста прибуває баржа з неконтрольованим духом, який бажає знищити людство. Підпільна контора по боротьбі з потойбічними істотами мусить якось завадити невідворотній ситуації, але все жахливіше, ніж здалося на перший погляд…
Згодом у пошуках втраченого чоловік, який не бажає здаватись, подається на край світу, в селище Мала Глуша, щоб знайти тих, кого любив.
Складна, часом фантастична, драматична історія Марї Галіної заставить ваше серце завмирати.

Закриває наш ТОП збірка Володимира Єшкілєва «Місто термітів».
Книга складається з оповідань, зібраних з різних циклів, а родзинкою стали уривки з фантастичного роману «Фаренго».

Більшість оповідань, що складають цю збірку, — це історично-міфологічні історії, з вампірами, вовкулаками, місцевими легендами Галичини та містичним галицьким краєзнавством. Історії не прості, подекуди філософськи, що не дивно, адже Володимира в рідному Івано-Франківську називають «пан філософ»). Історії іронічні, пригодницькі, навіть кримінальні. У цій строкатій прозі ви обов’язково знайдете «свою» історію.

Що ж, обирайте книги, а не смерть) Приємного читання, книгомани!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.