Безшабашна юність. ТОП-5

Безшабашна юність, бажання все спробувати, змінити світ. Золоті роки, коли що не день, то нова пригода, і навіть море по коліна. Новий ТОП-5 розповість саме про таких героїв. До добірки увійшли найкращі бестселери серед пригодницького та детективного жанрів. Приємного читання!

 

Життя завжди тримає людину на долоні, проте залишає їй єдину свободу — свободу вибору. Здавалося б, ну що може статися в долі звичайного українського хлопця — не зовсім щасливій ​​і, начебто, до нього абсолютно байдужій?

«Green Card» Володимира Кошелюка — це історія молодого вчителя, який загубивши себе у цьому бентежному часі й реальності, все ж таки вирішує взяти своє життя у кулак і зробити неможливе.

Денис непримітний, м’який і заляканий. Життя минає, все довкола суцільна нудьга, дружина й теща — як кістки в горлі. Щось точно потрібно змінювати, але він не знає, як.

Доля надасть йому шанс у вигляді випадково виграної green card, змінивши все аж занадто круто, перетворивши непримітного провінційного юнака в американського морського піхотинця. Попереду війна, спецоперації, нове життя, де на нього чекають. І схоже чекали завжди, а головний герой несподівано знаходить гармонію із собою.

 

А зараз уявіть — кілька років вашого життя просто зникають внаслідок нещасного випадку, але все, що ви знаєте — це людина, з якою ви були, загинула, і всі звинувачують вас. Саме з ситуацією стикається героїня книжки Джеффа Ебботта у «Провині». Автор створив трилер із дійсно несподіваною кінцівкою.

Джейн Нортон щось приховує, і хоча ми досить рано дізнаємося, що з нею трапилося, вона страждає на амнезію і це зображується не в кращому світлі. Чому вона була у машині з Девідом, хлопцем, який загинув?

Жителі міста жаліли дівчину та співчували їй, однак, одного дня все докорінно зміниться. Знайдено записку. Дівчина починає отримувати листи з погрозами від тих людей, котрі донедавна її підтримували.

Хто написав записку, яку знайшли на місці автокатастрофи, котра, здавалося, була написана почерком Джейн і говорила: «Я хочу, щоб ми померли разом»?

Повільний початок історії відображає змінене сприйняття героїнею речей таким чином, що досліджує, як вона опинилася в тому стані, в якому вона знаходиться, збираючи воєдино те, що сталося, по-своєму дезорієнтовано.

Чи заслуговує вона на таке поводження? Чи могли б ви пробачити її, якби дізналися правду?

У кінці кінців, усім доведеться заплатити — прозрінням, зізнанням, а комусь — навіть життям.

 

Наступна книжка також змусить задуматися над багатьма життєвими запитаннями. Що відбувається, коли життя вивертається навиворіт? Коли кохання є чимось настільки далеким, що воно може бути зіркою на небі? «Сповнена віри» — це історія людини, яка вижила, сповнена емоцій — від темних страждань до справжнього щастя — зворушливий портрет молодої жінки, яка знаходить свій шлях у сучасному світі.

Шелбі Річмонд любителька китайської їжі, собак, книжкових магазинів і хлопців, від яких вона повинна триматися подалі. Одного разу вона зі своєю подругою Гелен потрапила в жахливу аварію. Шелбі вважає, що це була її провина, і що її найкраща подруга зараз у комі через неї.  Ніхто не міг покарати дівчину більше, ніж вона сама!

Прекрасний роман Еліс Гоффман розповідає нам, як Шелбі вчиться прощати себе і починає жити заново.

 

Перейдемо до бестселера, що фактично став класикою. «Зміщення спектра» — максимально романтичний, глибокий, з натягнутим, немов гітарна струна, нервом, відвертий і ніжний роман-продовження культової «Самотності у Мережі», Януша Леона Вишневського.

Герої книги — Якуб та Надя. У дівчини сильний характер, проте вона обтяжена тінями минулого. Одного разу під час реконструкції історичних будівель у монастирі у віддаленій місцевості Надя зустрічає Якуба. Він не такий, як вона: невиправний романтик, потайний і сором’язливий. Завдяки щасливій іронії долі Якуб і Надя закохуються одне в одного.

Одного разу Надя знаходить у букіністичній крамниці книжку відомого польського письменника. Історія цієї книги до болю нагадує історію матері Якуба. Коли дівчина намагається поговорити про це з коханим, то натикається на нерозуміння. Але під час одного з відряджень Наді, Якуб уважно переглядає книжку й розуміє, що дівчина мала рацію. Питання, сумніви, емоції змушують його поговорити з мамою й дізнатись, у чому таки річ…

 

І на завершення ще один культовий роман сучукрліту.

Вони мандрують країною, тому що… рух — це життя, це переосмислення, це любов.

Рух — це «Капітан Смуток», дебютний роман Сергія Мартинюка.

Вони повинні згадати усе своє минуле, щоб побачити й отримати майбутнє… і саме таке, на яке заслуговують.

Оповідач історії, який не вимовить за весь роман жодного слова, вирушає зі своїм єдиним другом, котрий має дивне прізвисько невідомого походження  — Пі, в мандри Україною. Мандрівники прошивають всю країну, здавалося б, з простою метою: побачитись з численними дітьми й колишніми коханками одного з них. Та це тільки на перший погляд. Історія набирає обертів, кінцевою точкою все ж таки стане рідне Дубно.

Цей роман уже встиг заполонити серця тисяч читачів по всій країні, тож ми пропонуємо долучитися й вам, обіцяючи, що «Капітан Смуток» обов’язково покорить і ваше.

 

Сьогодні маємо для вас приємний бонус, адже на книжки з добірки діють знижки аж до 50%! А ще ми чекаємо на вас знову в суботу в рубриці #ЩоЧитатиВихідними!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Ціни навпіл
X
-50%
на обрані книжки
Діє до 31.01.2023
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями