Back in the office. ТОП-5

А почнемо ми з того, на що спонукає нас свобода дій та відсутність чотирьох стін навколо. Так-так, з креативу!

Тож відкриває нашу добірку світовий бестселер Юрґена Саленбахера — «Креативний особистий брендинг». Зазвичай, коли ми чуємо слово з коренем «бренд», у нас виникає асоціація з гігантами типу Coca-cola, Apple чи Mercedes або Chanel чи Louis Vuitton. Це нібито й правильно, але, з іншого боку, ми  живемо уже в другому десятилітті 21 століття. Тобто часи змінюються, і те що ще 10 років тому здавалося нам дивним чи неможливим, сьогодні має інші потужні сенси і мільйони послідовників. Поняття «бренд» еволюціонувало з глобального і соціального виміру в приватний, і зараз брендом може бути хто — співак, пиріжкова за рогом, режисер чи навіть ми з вами. От і креативний брендинг, з яким нас знайомить у своєму бестселері пан Саленбахер, став передумовою і рушієм глобалізованого й нестабільного середовища невпинних та нестримних змін. Сама ж стратегія КОБ ставить за мету допомогти кожній людині виробити в собі творчі лідерські якості, а також визначитись, куди рухатися, як туди дістатися і з ким. Книга має 5 коротких розділів, в яких автор, посилаючись на реальні джерела, стисло, послідовно й аргументовано окреслює картину сьогодення, ділиться власним досвідом та дає поради щодо подальших кроків до самореалізації.

Наступний вісник креативу  — «Посібник з креативого мислення» Кріса Ґріффітса та Меліни Кості. І нам здається, що він не тільки доповнює, але й виводить поняття та важливість креативу на ще вищий рівень. Креативність у будь-якій сфері часто має неймовірно хороші наслідки. Автори цієї чудової книжки, опираючись як на свій досвід, так і на безліч спостережень за цією людською якістю, винайшли цілу систему, що дозволяє людям «відкривати» їхній розум. Вони показують, як перемагати в боротьбі з професійними викликами, використовуючи силу креативного мислення, і демонструють, як творчість може бути водночас фантазійною й логічною. Книжка — бомба, і вона допоможе вам вибухнути у хорошу сенсі)

Після таких книжок з креативом в нас точно все окей! А тепер пора прокачати свою емоційність, яка знадобиться нам зовсім скоро. Прокачуватись будемо з нашою цьоготижневою Книгою Тижня від Джилл Хессон —  «Кишенькова книга емоційного інтелекту». Часом, працюючи і несамовито фонтануючи креативом, ми не помічаємо, як починаємо «палати» і «перегорати». Від емоцій, від некомпетентності чи впертості оточуючих, від обставин, в яких опиняємось, від банальної фізичної втоми. Скажемо вам чесно — усе між собою, насправді, дуже пов’язано. Рішення таким перегоранням — це розуміння їх причин, наслідків і контроль над першим і другим. Авторка нашої Книги Тижня пропонує унікальні й дієві рецепти, які допоможуть вам розібратись у собі, опанувати свою емоційність та досягти приємних результатів, як у робочих, так і особистих справах. Повірте — ця книжка справжня знахідка для нас з вами.

Але ж у чому вагомість вміння керувати своїми емоціями? Зараз ми вам пояснимо — навколо нас багато бовдурів, критиканів і просто ідіотів (насправді не тільки, але куди ж без них). Тому дві наступні книжки у нас саме про те і про тих, проти кого варто озброїтись усіма книжками сьогоднішньої добірки.

Тож наступна книжка ТОПу — «Привітайте своїх хейтерів»  Джея Бера. У кожного, хто пов’язав свою роботу із спілкуванням з людьми, з продажами, та навіть з комунікацією й піаром, є досвід спілкування з так званими «хейтерами». Ці люди — потенційно ваші позаштатні піарники (згадаємо приказку «Чорний піар — теж піар»), але це не у всіх випадках добре. Ще вчора вони купують у вас, хвалять вашу продукцію чи послугу, а на завтра ви стаєте для них ворогами. І не ясно, чому так сталося.  Таких людей треба вміти або заспокоювати, або переконувати у своїй дивовижності заново. Можна звісно й проігнорувати (але так робити не рекомендує ніхто, а ми особливо). Тож Джей Бер президент Convince & Convert, консультаційної фірми та медіакомпанії з онлайн-обслуговування клієнтів і цифрового маркетингу та автор книжки «Привітайте своїх хейтерів» зібрав у ній цілу купу крутих кейсів, які допоможуть вам у цій нелегкій справі.

А насамкінець тримайте книжку Роя Ліллея — «Як взаємодіяти з проблемними людьми». Ця книжка якраз про тих «хейтерів», які знаходяться поряд, а не десь далеко по той бік екрану. Проблемні люди бувають різні — впертюхи, заздрісники, конкуренти, злі або некомпетентні керівники, пліткарі і т. д. В кожного з них до вас претензія і неприязнь. Навіть якщо ви думаєте, що у вас ідеальний колектив, навіть якщо видумаєте, що серед ваших колег чи керівників таких людей немає. Вони є, частіше всього, просто ви не вмієте їх розрізняти, а відповідно й не знаєте, як боротись. Книжка містера Ліллея — це водночас і класифікатор всіх «проблемних» людей у нашому житті, й набір кейсів та порад, як з ними мати справу й не шкодити ні собі, ні іншим.

Прокачались, друзі? Тоді ви готові до будь-яких офісних викликів)

Налаштовуйтесь на позитив і перемогу та гайда в офіси!

До зустрічі 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
-10%
На перше замовлення
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями