«Кохання понад усе»

Уся історія людства сповнена війн, інтриг, несправедливості, але в усьому цьому на противагу є те, що тримає нас на плаву, — любов. І крізь усі книги сьогоднішнього топу проходить червоною ниткою це почуття.
Давайте досліджувати)

Відкриває нашу добірку книга чарівної Дайни Джефферіс «Дружина чайного плантатора».
Авторка знайомить нас з екзотичним (і часом небезпечним) Цейлоном. Головна героїня — дев’ятнадцятирічна Ґвендолін Хупер стає дружиною багатого й вродливого вдівця — володаря чайних плантацій. Захоплена почуттям, вона сподівається, що стане ідеальною дружиною й матір’ю. Та згодом таємниці чоловіка починають викликати занепокоєння. А заросла дитяча могила викликає безліч запитань, на які Ґвен хоче знайти відповіді.
Сповнений переживань, любові й тривог, цейлонської екзотики початку ХХ століття  роман «Дружина чайного плантатора» Дайни Джефферіс уперше українською.

Друге місце топу ми подарували ще одній книжці пані Джефферіс. І не дарма)
Неймовірна історія кохання головної героїні Ніколь розгортається на тлі жорстокої індокитайської війни 50-х років минулого століття. На своє вісімнадцятиріччя Ніколь отримує в подарунок маленьку й занедбану крамничку шовкових тканин у Ханої, а її старша сестра успадковує весь сімейний шовковий бізнес. Народжені в’єтнамською матір’ю від батька-француза дівчата сповнені надій на майбутнє, кожна по-своєму. Та нелегкий вибір і боротьба за місце під сонцем (і справжнє кохання) випадає тільки Ніколь.
Любов, яка пробивається крізь хаос і невизначеність,  усе ж знаходить потрібні серця. Про це «Дочка торговця шовком» Дайни Джефферіс.

У наступному романі добірки — «Сайонара» Джеймса А. Мічінера — без кохання на фоні війни (яка на щастя вже позаду) теж не обійшлося. До речі, за романом був знятий фільм з Марлоном Брандо та Мііко Тако, який у 1958 році отримав 4 золоті статуетки від американської кіноакадемі (у народі просто «Оскар»)).
Події в романі відбуваються на початку 50-х років минулого століття в Японії, куди молодого майора Ллойда Гувера, пілота ВПС Америки, висилають на відпочинок після успішних військових дій в Кореї. Молодик має всі шанси через кілька років дослужитися до високого звання, і неабияк цьому сприятиме шлюб з дочкою генерала.

В країні квітучих сакур американські військові, природно, знаходять розраду в обіймах місцевих дівчат, але так масово і відчайдушно, що влада намагається запобігати міжрасовим шлюбам. Гувер не є прихильником змішаних шлюбів… аж поки сам не закохується в актрису театру Мацубаясі. Чи зуміють закохані протистояти законам, суспільній думці й , головне, власним стереотипам?  

А ця книга просто знахідка!! Купуєте один роман, а отримуєте дві неймовірні історії! Та ще й віртуозно сплетені між собою)

Дві сюжетні лінії — про Маргеріт і її бабусю Мадлен — сплітаються в одну взаємозалежну розмірену оповідь про непересічних жінок, які знаходять своє охання.

Мадлен — бунтарка. Її життя динамічне й захопливе. А надворі 20-ті, й звідусіль лунає джаз. Найголовніше те, що вона сама обирає, як їй жити, не зважаючи на стереотипи й догми тогочасного суспільства. Вона закохується, радіє життю, стрімголов пірнає в пригоди… Але це не та бабуся Мадлен, якою її знала Маргеріт. Доторкнувшись до справжньої історії своєї родички молода жінка переосмислює свою життєву історію, свої бажання й мрії. І так само обирає шлях проти течії, шлях до свого щастя й балансу, але вже на зламі тисячоліть…

« Світло Парижа» — унікальна історія. Якщо у вас досі є нереалізовані мрії, мерщій читайте цю книжку, надихайтесь та йдіть до мети!

Закриває нашу добірку неймовірно мелодраматичний і відвертий роман Гіларі Бойд «Лавандовий дім». До речі, цей роман, як й інші романи американської авторки, належить до пікантного й досить молодого літературного жанру «Грен-літ». На меті новоспеченого жанру — зруйнувати стереотипи про те, що старші люди не можуть кохати й насолоджуватись усіма барвами цього яскравого почуття.
У «Лавандовому домі» Гіларі Бойд знайомить нас з чарівною Ненсі. Вона виглядає сором’язливою на фоні своїх подруг, але дуже самовіддана й любляча у родинному колі. Кілька років тому її покинув чоловік. Ненсі закрилась у собі, аж поки на дні народження подруги не побачила його — кумедного кантрі-співака Джима … І весь світ перевернувся з ніг на голову.
Це історія про те, що попри труднощі кожна людина у будь-якому віці має право на любов і на особисте щастя)

Що ж, друзі, насолоджуйтесь читанням. Не забувайте писати відгуки і відпочивати)))

І як годиться, на одній зі світлин причаївся промокод зі знижкою на книги сьогоднішньої добірки)))
Будьте уважні.

Рецензії та огляди

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вас може зацiкавити
Правда чи дія. Книжковий блог з Наталею Артем’євою. Пісня Алабами
Рецензії та огляди
Правда чи дія. Книжковий блог з Наталею Артем’євою. Пісня Алабами
Сьогоднішню публікацію можна назвати дебютом) Наталя Артем’єва — викладачка філософії та гуманітарних дисциплін, бібліофілка, дослідниця книжкової ...
Вийти за межі. Ганна Улюра про “Як бути двома” Алі Сміт
Рецензії та огляди
Вийти за межі. Ганна Улюра про “Як бути двома” Алі Сміт
Її звати Джорджем. Дівчина воліє зватися чоловічим ім’ям. Їй шістнадцять років. Нуднувата і педантична, як дочка-інтелектуалка батьків-«ліваків» із ...
Позивний “Бандерас” Тетяни Трофименко
Рецензії та огляди
Позивний “Бандерас” Тетяни Трофименко
…Так, «Позивний “Бандерас”» – не інтелектуальний бестселер, зате це одна з удалих спроб у художній формі говорити про війну, яка триває в Україні. У ...
“Дойти до самой жути. Рецензія на книгу Тетяни Бонч-Осмоловської “Розвилка”
Рецензії та огляди
“Дойти до самой жути. Рецензія на книгу Тетяни Бонч-Осмоловської “Розвилка”
Есть хороший способ вогнать умного, амбициозного и желательно молодого человека в лёгкую фрустрацию. Следует дать ему задачку про шахматного коня. Всё ...
Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Ціни навпіл
X
-50%
на обрані книжки
Діє до 31.01.2023
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями