Українці екранізують «Блокбастер» Зорана Жмирича

Хороші новини приходять несподівано!

Зоран Жмирич на Книжковому Арсеналі 2018 у Києві

Роман хорватського письменника Зорана Жмирича «Блокбастер», що вийшов в українському перекладі навесні 2018 року спеціально до Книжкового Арсеналу, екранізують! І за екранізацію візьметься творча команда воєнної комедії, що нещодавно взірвала український кінопрокат — «Наші котики».

Ігор Савиченко. Кінопродюсер

Режисер Володимир Тихий та продюсер Ігор Савиченко після знайомства з книжкою Зорана Жмирича на Книжковому Арсеналі залишились у великому захваті від неї та зрозуміли, що книжка, незважаючи на описані події майже 30-літньої давності, зараз як ніколи актуальні для України.

Вони планують, опираючись на ідею «Блокбастера», зробити місцем дії Україну та таким чином показати глобальну загрозу війни:
«Усі війни більш-менш схожі, вони починаються з однакових причин і мають однакову біль. У нас йде війна на Сході України через імперські амбіції російського уряду. Але в нашому випадку це не звичайна війна — звичайні люди, без будь-якого військового досвіду, пішли боротися за свій дім, країну, ідеї. Насправді вони знали, що можуть побачити на війні, тому що справжня війна не така, якою ми бачимо в новинах та фільмах. Навіть через 30 років після війни, описаної в книзі, персонажі дуже впізнавані, особливо для нас, людей, які дуже близькі до військового конфлікту. Ми вирішили взяти персонажів з роману, але перенести сюжет на сучасний Схід України», — розказує пан Савиченко.

Володимир Тихий. Режисер

Виробництво фільму планується в співпраці з кількома країнами, серед яких Німеччина, Франція, Норвегія, потенційно — Литва, Боснія і Герцеговина, США і Канада.

В цьому місяці планується початок основної роботи над сценарієм «Блокбастера». Очікується, що перший варіант сценарію Ігор Савиченко та Володимир Тихий обговорять із Зораном Жмиричем і потенційними партнерами вже у кінці травня.

 

 

Якщо ви досі не прочитали роман «Блокбастер», то зараз саме час познайомитись з ним 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
20-75%
На ВСІ книжки!
Діє до 28.11.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями