Нове покоління обирає свою реальність

 

До всесвітнього дня боротьби зі СНІДом відомі українські моделі та болгарський письменник Ніколас Дімітров знялися в провокаційній фотосесії.

 

Бажання змінити світ на краще, відображене в романі Дімітрова «Дилер реальності», знайшло продовження в створенні неординарною фотосесії та відеоролика. Проект був створений в підтримку ідей толерантності та боротьби зі стигмою, в тому числі до ЛГБТ і ВІЛ позитивних людей у суспільстві.

 

«З огляду на те, в який час ми живемо і яку увагу приділяється темі здоров’я, ми хочемо звернути увагу молоді на одну з найгостріших проблем сучасної України – поширення ВІЛ. Ми всі знаємо про нього, але намагаємося не говорити або удавати, що не помічаємо, а він ближче, ніж здається» – прокоментував Дімітров

Основний меседж фотосесії – показати представників нового покоління на прикладі героїв обраних для зйомки, які стоять біля витоків нового суспільства. Експериментатори, без страхів і нав’язаних суспільством ідеалів, вони ходять по краю і створюють власну реальність.

 

Уже 20 років Ніколас Дімітров є одним з активістів по боротьбі зі СНІДом в Східній Європі. Тому письменник передає гонорар, отриманий від продажу першого тиражу свого дебютного роману в Україні на користь благодійної організації  “Тінерджайзер”.

 

“Сьогодні в Україні живе понад 1 мільйон підлітків. Дослідження говорять, що підлітки та молоді люди недостатньо знають про шляхи передачі ВІЛ. Наш рух створювався для того, щоб говорити правду. А вона в тому, що в нашому суспільстві не вистачає сексуальної освіти та усвідомлення цінності здоров’я. А також у тому, що у людей не вистачає толерантності до різних груп, тим більше до ВІЛ-позитивних. “- говорить Яна Панфілова, засновниця та голова правління Тінерджайзер”, яка живе з ВІЛ з народження.

 

Роман “Дилер реальності” — це літературний дебют Ніколаса Дімітрова, написаний в унікальному стилі кіберпанку та неореалізму. У творі автор описує антиутопічний світ майбутнього, в якому стрімко розвиваються високі технології й кібернетика на тлі глибокого соціального і морального занепаду, в якому головний герой стає месією першої у світі цифрової релігії.

Благодійна організація “Тінерджайзер» – рух, що об’єднав підлітків Східної Європи для взаємопідтримки і боротьби з дискримінацією в усіх її проявах, включаючи ВІЛ.

Придбати книгу: https://fabulabook.com/product/dyler-realnosty/

дилер реальностікібер панкнеореалізмніклас дімітровсучасна проза

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.