Маленька мандрівка до Бухаресту

Незабаром наша мандрівка по світу з #FabulaBookMap приведе до таємничої Румунії. Тому ми з #booklocation вирішили поїхати на розвідки й дізнатися, що ж цікавого приберегла для нас ця країна)) Шукати довго не довелося)

Книжковою перлиною Румунії (пересвідчитесь самі, просто переглянувши фотографії), без сумніву, є книгарня Cărtureşti Carusel (або ж “Карусель Світу”).

carusel_top

Ця монументальна споруда XIX століття прикрашає серце країни — місто Бухарест. Магазин розташований в історичному центрі, на довгій жвавій вулиці Strada Lipscani, 55 в районі з кафе і пабами. Оточений богемними, традиційними і розкішними магазинами одягу, він дійсно виділяється і шокує своїм інноваційним і водночас елегантним стилем.

Carturesti_Carusel-Bucharest

 

 

 

 

 

Понад 15 000 книг, альбомів та дисків у книгарні зручно розмістились на шести поверхах. Оскільки таку площу книг не осягнути відразу, тут хочеться залишитись. Власники книгарні поступили дуже мудро: вони організували бістро на верхньому поверсі, мультимедійний простір у підвалі, а галерею, присвячену сучасному мистецтву,- на першому поверсі. Звісно ж, як і в кожній поважаючій себе книгарні, тут проходить безліч культурних заходів, презентацій та концертів.

Тож мерщій беріть закордонний паспорт і завітайте до чарівної румунської книгарні)))

 

zzV8SMy

 

Untitled_Panorama1_resize

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
-10%
На перше замовлення
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями