Культурна підбірка)

Неважко помітити, що роль людей, що творять культурні проекти та ініціативи, людей, що формують цікаву сучасну культуру помітно зросла. Щотижня цілий рік у всіх містах по всій країні щось відбувається – літературні зустрічі, концерти, фестивалі, презентації книг; успішно функціонують соціально-культурні проекти, художні та фотовиставки, ідуть вистави експериментальних та класичних театрів – і далі по списку до нескінченності. Культура – це невід’ємна частина нашого з вами життя. Культура – це та річ, яка робить наше з вами життя хоч на крапельку світлішим і приємнішим, поміж всіх проблем й незгод. Якби не вона, все було б набагато сумніше. І сьогодні ми вирішили розповісти вам про цікаві культурні проекти нашого улюбленого Харкова) Схоже, що у культурної столиці з’явився серйозний конкурент

Тож уперед!

І почнемо ми з гучного й масштабного фестивалю PLAN B. Три роки команда фестивалю збирає навколо себе сотні і навіть тисячі однодумців, що протягом кількох днів, наче елементи єдиного організму, функціонують довкола культурних подій. Ідея фестивалю —«бути надзвичайно винахідливим у надзвичайних умовах». Погодьтесь: саме в такий цікавий час ми й живемо))

план Б«Фестиваль PLAN B — це конвенція соціально активних креативних геніїв, які діляться хитрощами, інструментами та ідеями про те, як перетворити падіння на польоти, як трансформувати виклик у можливість, невдачу в успіх, страшне в страшенно класне! PLAN B — це про зміну способу мислення, стратегії та підходу до проблеми».

Це щоденне спілкування в рамках конференцій та воркшопів, яке продовжується вночі на концертних і танцювальних майданчиках, де, у дусі доктора Джекілла та містера Гайда, технічні ґіки, відомі лектори та соціальні активісти будять та випускають на волю своїх внутрішніх звірів. За всі роки існування фестивалю його учасниками стало багато українських та закордонних експертів, культ-менеджерів, дизайнерів, музикантів та письменників.

І якщо ви опинитесь в Харкові й побачите афіші цього фестивалю, або наткнетесь на свіжу інформацію в інтернеті, не зволікайте та обов’язково завітайте на цей захід.

Наступна культурна ініціатива у нашому марафоні — «День однієї вулиці».

Фестиваль проходив у Харкові уже тричі. Для його проведення обирається одна з вулиць міста,  і на один день вона стає пішохідною. Харків’яни та гості міста можуть відвідати екскурсії, лекції, виставки, презентації, ярмарки, майстер-класи, виступи артистів, благодійні акції, а також познайомитися з людьми, які пишуть історію міста. Там відомі люди читають казки вірші, там можна побачити ретро-автомобілі, потанцювати і послухати музику — куди ж без неї).

pzRjTM7sDzE Zaglushka_FB-1

Для дорослих і маленьких гостей також проводяться квести та майстер-класи, працює дитяча площадка, є зона відпочинку, а ввечері гостей свята тішить лазерне шоу.

Ідея «Дня однієї вулиці» — максимально показати різноманіття і неповторну красу нашого міста за допомогою однієї масштабної локації. І повірте, це — можливо.

«Так звучить наше місто» — ці слова є гаслом наступного щорічного фестивалю у Харкові. І присвячений цей фестиваль Музиці.

Міжнародний «День музики» — всесвітньовідоме свято, що водночас проходить у 450 містах і 116 країн світу.

У Харкові це щорічно понад 30 майданчиків по всьому місту: міські кафе, торговельні центри, клуби, музеї, вуличні сцени. Тут ви зможете почути найкращих харківських (і не тільки) музикантів і навіть виступити самостійно(якщо достатньо впевнені у своїй музичній вправності та не боїтесь публіки), або ж узяти участь у музичному джемі, навчитися танцювати чи навчити танцювати ще когось). Вибір – за вами!

13417538_1377490628935033_1306141402903365385_n

А головне — будь-яке дійство в цей день безкоштовно для слухачів і учасників.

Цей список можна продовжувати і продовжувати, бо насправді у Харкові постійно відбувається щось цікаве. Усе частіше «з’являються» нові люди, які мріють створити щось своє, і у них це виходить! А слідом за ними з’являються нові чудові локації, які треба відвідувати, адже ми патріоти нашого улюбленого міста.

Хаб «Студія 42», Харківський Літературний музей, Бібліотека ім. О. Толстого, ART AREA DK, Книгарні Є, Книгарні «КнигоЛенд» і сотні інших цікавих локацій та ініціатив просто не вмістяться у цей топ одним залпом.

Респект і дяка всім, хто робить наше місто кращим) Ви чудові)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
70-75%
На 50 найменувань книжок
Діє до 31.08.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями