#FabulaBookMap_Аргентина

Сьогодні ми з вами помандруємо до іншого континенту – Південної Америки. На нас чекає Аргентина!

buenos_aires2

Вона зустріне вас келихом чудового червоного вина та калебасом з мате. І напевно запросить на футбольний стадіон, бо саме тут, в Аргентині, народився один з найкращих гравців в історії цієї захоплюючої гри – Дієго Марадона.

Мультикультурна, мультиетнічна країна з багатомільйонною столицею Буенос-Айресом. Для пересічного українця Аргентина, можливо, насамперед виробник телесеріалів, які йшли на наших телеекранах, зокрема, «Буремний шлях» і «Флорісьєнта». А для декого це родинна історія, адже саме до цієї країни свого часу емігрувало доволі багато українців. Та ця заокеанська країна славиться не тільки цим.

Аргентина – демократична країна з достатньо прогресивними поглядами на світ. Протягом цілих восьми років – від 2007 до 2015 – президентом цієї країни була жінка. А сім років тому в Аргентині були легалізовані одностатеві шлюби. Але це ніяким чином не вплинуло на патріотизм жителів цієї країни.

Яскрава і неординарна. Країна контрастів, в якій відчуваєш подвійну приналежність до культури Європи і Латинської Америки. Країна з багатою культурою і неймовірною любов’ю до футболу. Країна, де обожнюють м’ясо і вино, де однаково люблять театральні фестивалі (аргентинський театр зараз переживає черговий період розквіту) і видовищні карнавали. Туристично приваблива країна, в якій можна кататись на лижах чи сноубордах, а трохи згодом – ходити з голими животами і споглядати хмародери.                   tango

Саме з Аргентини бере свої початки запальний і заворожуючий, інтимний і відкритий танець, до якого не можливо дихати рівно,- танго.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ця країна зрештою дала нам письменників світового масштабу – Хорхе Луїса Борхеса, одного з найвидатніших письменників XX сторіччя, володаря престижної іспаномовної Премії Сервантеса, автора відомих творів, як-от «Вигадані історії», «Алеф», «Рядки піщинок, що біжать». І, звісно, Хуліо Кортасара, яскравого представника магічного реалізму, автора «Гри в класи» та «Поза часом».

content_borges кортасар

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте якісну літературу і не забувайте ставити хештеги) Вдалого вам челенджу і книг, які змінять вас назавжди (у гарний бік звичайно)).

#FabulaBookMap #ФабулаКнигоманія2018
Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Ціни навпіл
X
-50%
на обрані книжки
Діє до 31.01.2023
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями