Сливове дерево

Три дні, протягом яких читала “Сливове дерево” Еллен Марі Вайсман, провела в задушливій атмосфері Німеччини періоду Другої світової війни, переймаючись долями героїв, з головою занурилася у час, коли людське життя все менше і менше важило, особливо, якщо ти єврей або підозрюєшся в нелояльності до нацистів.
На прикладі долі однієї родини з провінційного німецького містечка авторка показала, що далеко не всі підтримували безумні ідеї фюрера, але від таких “маленьких” людей в той час майже нічого не залежало, єдине, що їм залишалося – дбати про власне виживання і сподіватися на те, що той кошмар, в якому вони опинилися, рано чи пізно закінчиться.
Книга не легка, читаючи, ніби занурюєшся в атмосферу страху і страждання, але попри це, роман залишає по собі світлі почуття, адже як би важко не було, герої не здаються і жага до життя допомагає пройти через усі випробування.
Це моя друга книга з серії “Бестселер” від “Фабули”, і знову я задоволена романом на всі сто – цікавий сюжет, важлива тема і дуже гарне оформлення, книгу просто не хочеться випускати з рук.
п. 12. Дуже товста книга (не менше 500 сторінок)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Ціни навпіл
X
-50%
На обрані книжки
Діє до 17.12.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями