“Шлюб протилежностей” Еліс Гофман

Хочу почати з того,що надзвичайно вдячна видавництву за друк такої чудової книги. Вже з перших сторінок історія тебе поглинає, і хочеться читати і читати.

Неймовірно просто написана книга про історію забороненого кохання, про права жінок, що знецінювались та про долю євреїв. Ти читаєш книгу і знайомишся з традиціями карибського острова Сент Томас. Знаходиш на сторінках людей, які не коряться системі, соціому,як от Рашель.  Тобі гірко від того, що не кохання обирає долю, а соціум ,традиії відбирають його у героїв.

Дана книга розповідає нам і про рабовласницьке суспільство,про чорношкірих, працю яких роками експлуатували люди. У кінці кінців світ зрозумів, що вони також мають право на власне життя, а не прислужувати задарма.Та чи потрібна була їм отака “свобода”,коли тобі вже 90?!

Та найціннішим у романі є постать художника Каміля Піссаро, який є реальним. Це один із засновників імпресіонізму у живописі. Приємно усвідомлювати, що ти читаєш не просто вигадану історію, а історію,що була реальною, нехай і обрамлену художніми образами,та це ніяк її не зіпсувало.

Усім рекомендую,ставлю 10 з 10. Великих очікувань на книгу не мала, тому приємно вражена. Залюбки прочитаю ще щось у авторки, тому чекаю перевидань від “Фабули”.

5/52

Книга, що вийшла в 2017 році – #ФабулаКнигоманія2017_19

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
70-75%
На 50 найменувань книжок
Діє до 31.08.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями