Акція
Зміщення спектра

Серія:

Видавництво:

До кінця акції залишилося
00
дн
00
год
00
хв
00
сек
Додати у кошик
Додаткова інформація
Код виробника: ФБ677081У
ISBN: 978-617-09-5583-8
Вага: 0.51
Розміри, мм: 130x200
Кількість сторінок: 448
Рік видання: 2019
Мова видання: Українська
Жанр: Сучасна проза, Мелодрама
Обкладинка: Тверда
Переклад: Ольга Кравець
Код виробника: ФБ1056162У
ISBN: 978-617-09-6005-4
Кількість сторінок: 448
Рік видання: 2019
Мова видання: Українська
Жанр: Сучасна проза, Мелодрама
Формати файлiв:
epub
fb2
Чуттєве продовження бестселера «С@мотність у Мережі» — 21 рік по тому! Якуб — студент факультету інформатики в університеті. Він не знає, що в житті його матері було велике кохання, яке й досі її хвилює. І от його дівчина раптом помічає дивовижні зв’язки між книжкою, яку саме читає, і життям свого коханого. Вона починає пошуки і наштовхується на таємницю. Хто насправді є батьком Якуба? Чи має вона право знайти відповідь на це питання? Родинні секрети, ретроспекції, різні країни — герої наново переживають давно забуті емоції, прагнуть розібратись у власних почуттях і зрозуміти, чи правильний вибір вони колись зробили.
Читати повністю
Януш Леон Вишневський
Януш Леон Вишневський
(18.08.1954) — наукова і літературна гордість Польщі. У своєму рідному місті Торунь був удостоєний зірки на Алеї Слави, де відзначені видатні жителі цього міста. Він поєднує в собі два амплуа — вчений і письменник. Науку він називає "дружиною", а літературу "коханкою". Його книги користуються незмінною популярністю в усьому світі. Головна тема творчості Вишневського — любов у різних її проявах. Автор докладно досліджує, як зароджуються почуття, а потім захоплюють людину повністю. Популярний польський письменник народився в Торуні, на батьківщині Миколи Коперника. За першою освітою — моряк далекого плавання. Потім закінчив Торунський університет, де вивчав фізику й економіку. Захистив кандидатську дисертацію з фізики. Продовживши освіту у Варшавському технологічному університеті, став доктором комп’ютерних наук. А потім в Лодзі отримав докторський ступінь з хімії. Поліглот, спілкується чотирма мовами. Зараз Януш Вишневський проживає у Франкфурті-на-Майні (Німеччина). Працює в IT-компанії, що розробляє програмне забезпечення для підприємств хімічної промисловості. Розлучений. Має двох дочок, яких вважає головними жінками у своєму житті. Писати книги Януш почав в 2001 році. Першим побачив світ роман "Самотність у Мережі", що розповідає історію кохання, яка з віртуального життя перейшла в реальне. Книга одразу стала міжнародним бестселером і три роки впевнено трималася в хітах продажів. На батьківщині Вишневського було продано приблизно 300000 примірників. Книга неодноразово перевидавалася, за результатами дискусій з читачами на інтернет-форумах були внесені деякі доповнення. У 2006 році на її основі було створено однойменний фільм, епізодичну роль в якому зіграв сам автор. Сценарій до фільму був спільною працею Вишневського і Цезаря Харасімовіча. Ще одна книга Януша Леона Вишневського також не залишила байдужими читачів і викликала значний інтерес. У 2002 році він випустив збірник "Коханка", який поєднав шість історій про долі різних жінок. Потім протягом 3-х місяців Вишневський пише коротке оповідання на одному з веб-сайтів. У друкованій формі "Мартіна" була випущена в 2003 році. Вишневський є автором збірки оповідань "Молекули емоцій", яка пояснює інтимні емоції. Електронне листування з журналісткою Малгожатою Домагалік стало основою книги "188 днів і ночей". У 2008 році опубліковано книгу "Аритмія почуттів", написану в співавторстві з Доротою Веллман. Не варто також залишати поза увагою книгу "Інтимна теорія відносності", що вийшла в 2009 році. Головна думка цього твору полягає в тому, що не варто передчасно засуджувати дії людини, спочатку треба спробувати зрозуміти, що змусило її так вчинити. І ось 2019 року Януш Вишневський презентує новий роман — продовження майже 20-річної історії "Самотності в мережі" — "Зміщення спектра". Світова прем’єра книги відбудеться в Україні раніше оригінальної польської версії. Письменник щиро пише про почуття, тому кожна його нова книга викликає підвищений читацький інтерес, не залишаючи байдужим нікого.
Читати повністю
Зміщення спектра
Зміщення спектра
Зміщення спектра
Зміщення спектра
Зміщення спектра
Зміщення спектра
Зміщення спектра
User Галина
23.06.2020
Чи планується книга в людському перекладі? Лазничка, двірець, бюро - далеко не повний перелік слів, які ускладнюють читання. Треба вчити галицьку говірку, щоб розуміти про що йдеться. Дуже хочеться прочитати "Зміщення спектра", але в такому перекладі - це знущання.
User Надія Кушнірчук
26.04.2020
Продовження відомої історії, яка свого часу наробила чимало шуму і викликала багато обговорень – «Самотність у мережі». Прочитавши ту першу книгу, ніколи не думала, що візьму до рук її продовження. Попри те, що роман хвалили, автора називали знавцем тонкої жіночої душі, мені не просто не сподобалось, а багато що роздратувало, видалось надто грубим. І уявіть моє здивування після перших прочитаних сторінок «Зміщення спектра». Книга мене захопила. Навіть не знаю чим це пояснити. Можливо тим, що герої ближчі мені за віковим показником, а події розгортаються у знайомому часовому просторі. Якуб і Надя живуть у час бурхливого розвитку Фейсбуку, Твіттера і подібних месенджерів, в той час як інший Якуб та Агнешка із «Самотності…» будували свої стосунки з допомогою забутої вже «аськи» (цікаво, чи багато з нас пам’ятають про принципи її функціонування та й про існування взагалі?). А, може, свою роль зіграв настрій під який книги потрапляли мені до рук… Та, скоріш за все, причина не в цьому. Герої «Самотності в мережі» видавались якимись несправжніми, пластиковими, як і їхні емоції. Зовсім інші відчуття викликали персонажі «Зміщення спектра». Чи варто приховувати від близьких таємниці, якщо їх розкриття може принести біль? А якщо оте приховування зробить ще гірше? Хто є справжніми батьками: ті, які народили, чи ті, які виховали? Як минуле може вплинути на сучасність? Чи можуть події, давно присипані пилом та заховані в найдальші закутки нашої свідомості, призвести до проблем у сьогоденні? «Зміщення спектра» і справді дихає неабияким психологізмом і спонукає до роздумів...
User Броварник Наталія
17.10.2019
Приємно вражена якістю та швидкістю обслуговування. Зранку замовила, ввечері відіслали. Дякую. Ви найкращі.
Разом дешевше
Ціна комплекту
Паперова
579,30 грн
700,00 грн
Інші книги з цієї серії
Спіннер
Інші книги автора
Спіннер