Чуттєве продовження бестселера «С@мотність у Мережі» — 21 рік по тому!
Якуб — студент факультету інформатики в університеті. Він не знає, що в житті його матері було велике кохання, яке й досі її хвилює. І от його дівчина раптом помічає дивовижні зв’язки між книжкою, яку саме читає, і життям свого коханого. Вона починає пошуки і наштовхується на таємницю. Хто насправді є батьком Якуба? Чи має вона право знайти відповідь на це питання?
Родинні секрети, ретроспекції, різні країни — герої наново переживають давно забуті емоції, прагнуть розібратись у власних почуттях
і зрозуміти, чи правильний вибір вони колись зробили.
Галина
23.06.2020
Чи планується книга в людському перекладі? Лазничка, двірець, бюро - далеко не повний перелік слів, які ускладнюють читання. Треба вчити галицьку говірку, щоб розуміти про що йдеться. Дуже хочеться прочитати "Зміщення спектра", але в такому перекладі - це знущання.
Надія Кушнірчук
26.04.2020
Продовження відомої історії, яка свого часу наробила чимало шуму і викликала багато обговорень – «Самотність у мережі». Прочитавши ту першу книгу, ніколи не думала, що візьму до рук її продовження. Попри те, що роман хвалили, автора називали знавцем тонкої жіночої душі, мені не просто не сподобалось, а багато що роздратувало, видалось надто грубим. І уявіть моє здивування після перших прочитаних сторінок «Зміщення спектра». Книга мене захопила. Навіть не знаю чим це пояснити. Можливо тим, що герої ближчі мені за віковим показником, а події розгортаються у знайомому часовому просторі. Якуб і Надя живуть у час бурхливого розвитку Фейсбуку, Твіттера і подібних месенджерів, в той час як інший Якуб та Агнешка із «Самотності…» будували свої стосунки з допомогою забутої вже «аськи» (цікаво, чи багато з нас пам’ятають про принципи її функціонування та й про існування взагалі?). А, може, свою роль зіграв настрій під який книги потрапляли мені до рук… Та, скоріш за все, причина не в цьому. Герої «Самотності в мережі» видавались якимись несправжніми, пластиковими, як і їхні емоції. Зовсім інші відчуття викликали персонажі «Зміщення спектра».
Чи варто приховувати від близьких таємниці, якщо їх розкриття може принести біль? А якщо оте приховування зробить ще гірше? Хто є справжніми батьками: ті, які народили, чи ті, які виховали? Як минуле може вплинути на сучасність? Чи можуть події, давно присипані пилом та заховані в найдальші закутки нашої свідомості, призвести до проблем у сьогоденні? «Зміщення спектра» і справді дихає неабияким психологізмом і спонукає до роздумів...
Броварник Наталія
17.10.2019
Приємно вражена якістю та швидкістю обслуговування. Зранку замовила, ввечері відіслали. Дякую. Ви найкращі.