Як бути усвідомленим

Як бути усвідомленим

2 відгуки

Серія:

Видавництво:

Додати у кошик
Додаткова інформація
Код виробника: ФБ721007У
ISBN: 978-617-09-3535-9
Вага: 0.26
Розміри, мм: 142x210
Кількість сторінок: 160
Рік видання: 2017
Мова видання: Українська
Жанр: Психологія
Обкладинка: М'яка
Переклад: Ганна Бірічева
Чи хотіли б ви почуватися менш схильним до стресу, жити спокійніше і більш змістовно? Навчіться цінувати поточний момент і прийміть усе, що підносить вам життя. Запропоновані способи допоможуть вам краще зрозуміти себе й досягти цього й багато іншого. Прості поради, висловлювання, що надихають на самовдосконалення, і кумедні жарти наповнять кожен ваш день вдячністю і спокоєм.
Читати повністю
Анна Барнс
Анна Барнс
Анна Барнс уже давно цікавиться усвідомленністю та емоційним благополуччям людини. Вона дуже любить прогулянки узбережжям та захоплюється гімнастикою тай-чі.
Читати повністю
Як бути усвідомленим
Як бути усвідомленим
Як бути усвідомленим
Як бути усвідомленим
Як бути усвідомленим
User Наталя
04.07.2023
Сьогодні купила цю книжку в книгарні,мені дуже сподобалось,прочитала на одному подиху,речі про які там говорять досить логічні і відомі більшості,проте є те,що багато людей не знає. Мені особисто дуже сподобалось оформлення,цікаві сторінки та ідеї,насичене читання вийшло,хоча хотілося б більше сторінок з інформацією,читати цю книгу мені було приємно,тому рекомендую людям,які хочуть дізнатись себе більше)
User swetka1408
18.09.2019
Ця книжка допомагає дізнатися, як стати більш уважним, усвідомленим і сконцентрованим. Однак, не можу впевнено сказати, що поради, представлені в ній, є новими для мене, адже вони виглядають досить логічними: не поспішати у своїй діяльності, робити невеликі паузи протягом дня; розмірено читати і прагнути сконцентруватися на емоціях людей або деталях будь-яких речей; не намагатися виконувати декілька справ одночасно; не надто перевантажувати себе роботою та інформацією; жити сьогодні (не вчора або завтра) і цінувати те, що вже маєш, тощо. , Дійсно, поради слушні, однак все це відомо. У цій книжці всі ці поради зібрані разом, сконцентровано, а також супроводжуються цитатами та жартами видатних людей про увагу й зібраність і доповнюються великою кількістю милих ілюстрацій (мимоволі розслабляєшся, лише дивлячись на них). Ця книжка - радше арт-бук, аніж нон-фікшн. Вона легка, ненав'язлива, не обтяжена статистикою чи зайвими подробицями. На мою думку, це гарне керівництво для тих, хто прагне правильно організувати свій робочий день, але не бути залежним від роботи і життєвих обставин.
Публікації на тему
Інші книги з цієї серії
Спіннер
Інші книги автора
Спіннер