Спадкоємець. Книга 1

Видавництво:

Додати у кошик
Додаткова інформація
Код виробника: Ч1650001У
ISBN: 978-617-09-8120-2
Вага: 0.466
Розміри, мм: 130х200
Кількість сторінок: 304
Рік видання: 2023
Мова видання: Українська
Жанр: Сучасна проза, Young adult
Обкладинка: Тверда

«Спадкоємець. Книга 1» - історія про довіру, дружбу, любов, вибір, а також про те, як важко і важливо подолати страх бути собою та дати іншим по-справжньому себе побачити. Ця новинка має всі складові, аби бути бестселером!

Лена Карлсвік, сімнадцятирічна дівчина, яка рано подорослішала, вчиться жити в новому місті та в нових обставинах. Нова школа, клас, повний дітей багатіїв, та ще й принц і принцеса за однокласників. Лені доведеться пройти звивистим шляхом брехні, сумнівів, інтриг і підозр, щоб зберегти свою таємницю та, можливо, навіть дозволити собі бути щасливою.

Неймовірний дизайн та кольоровий зріз книги полонить серце будь-якого естета.

Екранізація цього роману Netflix 2022 р., відома під назвою «Royalteen».

Читати повністю
Анне Ґюнн Гальворсен
Анне Ґюнн Гальворсен

(1984) Анне Ґюнн Гальворсен родом з Вікедаля та живе в Осло. Вона працює журналістом-фрілансером і опублікувала кілька науково-популярних книг.

У співавторстві з Ранді Фюґлегауґ створила цикл «Пів королівства». За першу книгу серії «Спадкоємець» вони отримали премію U 2020 за найкращу молодіжну книгу року. У серпні 2022 року книга була екранізована для  Netflix під назвою Royalteen: The Heir. Восени 2022 року продюсерська компанія заявила, що Netflix замовила продовження першого фільму.

Читати повністю
Ранді Фюґлегауґ
Ранді Фюґлегауґ

(21.08.1980) Ранді Фюґлегауґ народилася і виросла в Воссі, а зараз живе в Осло. Вона є письменницею та журналістом-фрілансером,  написала нон-фікшн та книжку для дітей «Як стати прем’єр-міністром» для видавництва Kagge. У 2020 році вона опублікувала кримінальний роман «Fallesjuke», а в 2022 році вийшло продовження «Tonedød».

У співавторстві з Анне Ґюнн Гальворсен Ранді написала цикл «Пів королівства». За першу книгу серії «Спадкоємець» вони отримали премію U 2020 за найкращу молодіжну книгу року. У серпні 2022 року книга була екранізована для  Netflix під назвою Royalteen: The Heir. Восени 2022 року продюсерська компанія заявила, що Netflix замовила продовження першого фільму.

Читати повністю
reviews_image
На даний момент список відгуків порожній
Залиште свій відгук про товар
Публікації на тему
Вітер змін. ТОП-5
28.02.2024
Що читати
Вітер змін. ТОП-5
Інші книги автора
Спіннер