Що з тобою сталося? Про травму, психологічну стійкість і зцілення. Як зрозуміти своє минуле...

Що з тобою сталося? Про травму, психологічну стійкість і зцілення. Як зрозуміти своє минуле...

0 відгуків

Видавництво:

Товар тимчасово відсутній
Додаткова інформація
Код виробника: 010675
ISBN: 9789669828316
Вага: 0.47
Розміри, мм: 150х205
Кількість сторінок: 320
Рік видання: 2023
Мова видання: Українська
Жанр: Психологія

Мати, яка казала: «Ліпше б я зробила аборт». Батько-пияк, що мав важку руку. Вагітна в чотирнадцять, як Опра Вінфрі... від ґвалтівника? Ви сушите голову: «Що зі мною не так?». Натомість поставте собі питання: «Що зі мною сталося?». Глибокий аналіз травм минулого, негативних патернів і спогадів — спільна робота Опри та психіатра Брюса Перрі. Це щира розмова, під час якої ви плакатимете: від болю, що поступово стихатиме, від жахливих спогадів, що стиратимуться з пам’яті, і від щасливого відчуття крил на злеті...

Читати повністю
Брюс Д. Перрі
Брюс Д. Перрі

(06.05.1955) Брюс Д. Перрі — американський психіатр, нині старший науковий співробітник Академії дитячої травми в Х’юстоні, штат Техас, і ад’юнкт-професор психіатрії та поведінкових наук у Школі медицини Фейнберга в Чикаго. Клініцист і дослідник дитячого психічного здоров’я та нейронаук, з 1993 по 2001 рік він був професором-дослідником психіатрії імені Томаса С. Траммелла в Медичному коледжі Бейлора та керівником психіатрії в Техаській дитячій лікарні. Він також є автором кількох книг.

Читати повністю
Опра Вінфрі
Опра Вінфрі

(29.01.1954) Опра Вінфрі  — американська акторка, телеведуча, письменниця, філантропка та феміністка. Ведуча ток-шоу «Шоу Опри Вінфрі». Найвпливовіша людина шоу-бізнесу в 2009 році за версією журналу Forbes. 

Читати повністю
reviews_image
На даний момент список відгуків порожній
Залиште свій відгук про товар
Публікації на тему
Інші книги автора
Спіннер