Моя божевільна
Додаткова інформація
Код виробника: ФБ623014У
ISBN: 978-617-09-2934-1
Вага: 0.54
Розміри, мм: 130x200
Кількість сторінок: 416
Рік видання: 2016
Мова видання: Українська
Жанр: Драма, Історичний роман
Обкладинка: Тверда
Переклад: Володимир Верховень
Код виробника: ФБ1056028У
ISBN: 978-617-09-4893-9
Кількість сторінок: 416
Рік видання: 2016
Мова видання: Українська
Жанр: Драма, Історичний роман
Формати файлiв:
epub

Увага! Суперобкладинки можуть мати незначні забруднення внаслідок зберігання.

  Цей роман — спроба розповісти «зсередини» про трагедію знакових фігур українського Розстріляного Відродження. Весна тридцять третього року минулого століття. Столичний Харків приголомшений повідомленням про самогубство Петра Хорунжого, яскравого прозаїка й полеміста, літературного лідера свого покоління. Самогубця не залишив ані заповіту, ані записки, але в руках його прийомної доньки опиняється таємний архів письменника, який містить записи, що з надзвичайною точністю прорікають долі близьких йому людей і дають змогу зазирнути далеко в майбутнє. Ці розрізнені, дивні й іноді болісні нотатки, своєрідна містична хронологія епохи, глибоко змінюють життя тих, кому довелося в них зазирнути.
Читати повністю
Андрій Клімов
Андрій Клімов

(24.03.1951) Андрій Клімов — уродженець Могильова (Білорусь). Від 1957 року мешкає в Харкові. Навчався в Харківському державному університеті, потім — на сценарному факультеті ВДІК, у 1986 році закінчив Літературний інститут ім. Горького. З 1994 року Андрій Клімов пише у співавторстві зі своєю дружиною Світланою. Відтоді вони опублікували понад двадцять книг, загальний наклад яких перевищив півмільйона примірників. Найбільшої популярності набули романи "Пастка гірша за смерть", що витримав п’ять перевидань, "Ангельський концерт" і "Таємниця старого особняка ("Автограф")", що увійшов до шорт-аркушу номінації "Найкраща українська книга — 2009".

Читати повністю
Світлана Клімова
Світлана Клімова
(27.01.1950) Світлана Клімова народилась у Харківській області. Навчалась у Харківському державному університеті на філологічному факультеті, у 1987 році закінчила Літературний інститут ім. Горького (Москва). 1990 року опублікувала в журналі "Літературне навчання" повість "Автобіографічний роман". 1991 року в Харківському літературному музеї під її керівництвом було створено виставку "Українська Голгофа", одну з перших у країні, що присвячені долям української інтелігенції 20–30-х років. Виставка мала широкий громадський резонанс як в Україні, так і в США й Канаді. Від 1994 року Андрій і Світлана Клімови працюють у співавторстві й відтоді опублікували понад двадцять книг, загальний наклад яких перевищив півмільйона примірників. Найбільшої популярності набули романи "Пастка гірша за смерть", що витримав п’ять перевидань, "Ангельський концерт" і "Таємниця старого особняка ("Автограф")", що увійшов до шорт-аркушу номінації "Найкраща українська книга — 2009".
Читати повністю
Моя божевільна
Моя божевільна
Моя божевільна
Моя божевільна
Моя божевільна
User Софія
10.01.2024
"Моя божевільна" - книга, яка захопила мене не з перших сторінок, але чим далі я читала, тим сильніше мене поглинала цікавість. Автори занурюють нас у пекельні тридцяті роки, масові розстріли, заслання, голод, словом події, які назавжди закарбувались у нашій історії. На мою думку, назва книги ототожнюється з Україною, з її важкою долею, стражданнями, знищеними дітьми її, з одного боку, а з іншого - персонажі Юлія та Олеся, нещасні дівчата, яких спіткала недоля. Книга болісно-пекуча, її варто прочитати, щоб вкотре упевнитись у тому, хто ми є.
User Петрушинець Лідія
15.12.2021
Цікаво. Надзвичайно захопливо. Напрочуд реалістично зображено життя літературної еліти 30-х років минулого століття. Відірватись неможливо, проте читати досить важко, бо від атмосфери всеохоплюючого терору, загнаності, безпорадності і безнадії холоне кров, збивається подих... залишаючи по собі тільки питання: як людина з людиною меже чинити таке? Навіть фантастичні відступи не згладжують присмак документалізму.
User superadmin
22.01.2021
Відгук від myroslava_pingvin 30-і роки і будинок "Слово". Одразу можна зрозуміти, про що ця книжка. І атмосферу її відчуваєш, ще навіть не читаючи. Але є одне "але". Додана містична складова - ось вам і родзинка. ⠀ Головні герої цієї книги - літератори. Вигадані прізвища, але можна провести аналогії. Майже всі мешканці будинку "Слово" загинули внаслідок радянських репресій. Утиски, переслідування, стеження, доноси, арешти, зникнення, розстріли... Така атмосфера панувала у 30-х, і така панує у романі. Разом з тим - тема Голодомору. І фінал книги цю тему дуже оригінально повертає читачу. Не буду продовжувати, щоб не спойлерити. ⠀ Ця книга - не про літературу, вона про життя. Про дружбу і любов, жертовність і вірність, пристрасть і божевілля. Про тих, хто не зміг втекти, сховатися чи перейти на інший бік. Реальність тих років описана ретельно і цікаво. Мені здається, вийшла б гарна екранізація.
Публікації на тему
Разом дешевше
Ціна комплекту
Паперова
352,00 грн
440,00 грн
Інші книги з цієї серії
Спіннер
Інші книги автора
Спіннер