Малхут

Серія:

Видавництво:

Товар тимчасово відсутній
Додаткова інформація
Код виробника: ФБ750005У
ISBN: 978-617-09-3539-7
Вага: 0.31
Розміри, мм: 130x200
Кількість сторінок: 256
Рік видання: 2017
Мова видання: Українська
Жанр: Історичний роман, Пригодницький роман
Обкладинка: Тверда

Який зв'язок може бути між таємним лицарським орденом, старовинним містом Станіслав та контрабандистом, що приховує дрібні злочини під личиною молодого адвоката? Невеличкий лист, що потрапляє у власність до звичайного крадія, перетворюється на “Святий Грааль” у чужих руках, що в кращих традиціях епосу може змінити не тільки владу, а й світову історію. Через містичні пригоди та викриття зговору із взаємодією кількох країн місто Станіслав стає одним з ключових елементів у створенні нової Речі Посполитої, а герой роману - головним свідком подій. А як ми знаємо, свідок чи не найнебезпечніша роль в історії. Чи справді автор спромігся віднайти секретну історичну місію, чи вправно грає у шахи з фактами дивовижної історії Івано-Франківська, де польська шляхта та Габсбурги понад як три століття створювали частину Європи та воювали за кожен камінь? Остап Українець наголошує, що це скоріше гра з фактами, але як усяка гра, вона напевно має під собою цілком реальні першопричини. То чи не нам і розгадувати цю вкрай заплутану історію, де за кожним словом стоять чиїсь вельми крупномасштабні плани - розміром з цілу державу.

Читати повністю
Остап Українець
Остап Українець
(24.04.1994) Остап Українець народився в місті Калуш на Прикарпатті. Закінчив три класи місцевої загальноосвітньої школи, після чого переїхав до Івано-Франківська, що його вважає своїм рідним містом. Випускник Української гімназії № 1. 2012 року вступив до Києво-Могилянської академії на філологію та переїхав до Києва. Тоді ж почав перекладацьку діяльність. Із 2013 року разом зі своєю подругою та колегою (тепер уже дружиною) Катериною Дудкою співпрацює з різними українськими видавництвами. Писати прозу почав у 2016 році, а за рік уже закінчив свій перший великий текст — історичний роман про Станіславів "Малхут". Серед перекладених Остапом Українцем творів — поема Т. С. Еліота "Безплідна земля", низка романів Г. Ф. Лавкрафта, книги Е. Гантер та Н. Стівенсона. У 2018 році вийшов другий роман автора "Транс", тоді ж Остап Українець повернувся до теми, розпочатої в романі "Малхут", і 2019-го з’явився третій роман "Канцелярія хрестових походів".
Читати повністю
Малхут
Малхут
Малхут
Малхут
Малхут
Малхут
Малхут
Малхут
User Вікторія
18.04.2020
У передмові перед читачем постає яскрава картина майбутнього роману. Обіцянка пригод, захованих таємничих скарбів, контрабанди, магії та історичної таємниці мене захопила. Але що ж таке «Малхут»? Як розповідають читачеві у передмові, в перекладі з давньоєврейської це слово трактується як «Царство». Але що це за Царство? Ключовим елементом роману є місто. Саме з нього і починається таємниця і містерія - у старому Станіславові, нині - Івано-Франківську, що названий в честь героя битви під Віднем Станіслава Потоцького. Тут і розпочав пошуки відповідей без питань Ігнацій Камінський. Ставши свідком листа, що був призначений точно не йому, допитливий адвокат вирішив понад усе знайти правду. Але правда виявилась не такою, як він очікував. Згаявши 20 років пошуків, Ігнацій отримав відповіді не на ті питання, що шукав. Таємниця, яку він розкрив, не мала нічого спільного з тією, задля якої він втратив третину життя, навіть сам не знаючи навіщо. А, досягнувши мети, не уявляв, що з нею тепер робити. Роман доволі цікавий, хоч і виявився для мене перенасиченим історичними реставраціями, стрибками між епохами та дійовими особами.
User Олександр
26.04.2019
Після прочитання книга залишила приємне враження - гарна мова, цікавий сюжет. Як на мій смак бракувало прописаних дрібних деталей, більше б "звуків і запахів", тощо. Ну і фінал дещо квапливо зібганий. Але загалом, з огляду на те, що це авторський дебют, дуже і дуже непогано. Не пошкодував, і буду чекати наступних творів. P.S. Окремо хотів би зазначити добру якість книг видавництва, приємно до рук узяти. Дякую за вашу роботу, Фабула.)
User marina.makarova10
30.09.2017
Чи не перший сучасний український історичний роман, що не лишає по собі гіркого розчарування. Текст надзвичайно сбалансований, виважений, особливо у плані мови: його не просто читаєш, а чуєш. Русин говорить як русин, поляк як поляк. Насичений таємницями та оманливими натяками сюжет поєднує інтригу довкола рукопису à lа Умберто Еко з динамізмом Дена Брауна. Тут і битви, і кримінал, і політика, і таємні ордени і моторошні видива, і контрабанда, чорт забирай. Роман ковтнувся за день. True epic win! Так тримати.
Інші книги з цієї серії
Спіннер
Інші книги автора
Спіннер